Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ja sam vec ispao, mislim i teoretski, ali prakticno u svakom slucaju. U godinu dana od tiule do druge lige, ali sasvim zasluzeno, moji pikovi iz prve 4 runde su skroz razocarali, iako su prosli bez povreda, a to je ipak do mene i mog izbora. Imam ubedljivo najmanje poena u celoj ligi.

Link to comment
Share on other sites



Gledam sad malo sledeći meč...kako nlavrnja ima ovako loš skor sa onakvim rosterom?
  


Zato sto ne igra svako kolo protiv mene, pa taj roster ne moze da da svoj maksimum...
Elias je prakticno obezbedio prvu poziciju nakon regularnog dela, al ajde cestitke ce primiti kad to bude i definitivno. I ti si obezbedio plej-of, a nas 8 se bori za preostalih 6 mesta. Vidim da se u sledecem kolu sastaju i timovi u direktnoj borbi za opstanak. Bice zanimljivo.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

 
Ni sam neznaš kakvu si sreču imao [emoji16]
Screenshot_2.png.0e91bc37355d5ca7b91731eab78cbcbf.png
Nije ni svestan. Plasio sam se da ova dvojica mogu da naprave sjajan rezultat, al ovo je bas bilo previse. Nije bilo prijatno za gledanje.
Svaka cast na pobedi. Meni jos jedna koju gubim sa 120+ poena. Sa tugom u ocima gledam kako ljudi beleze pobede sa po 90-95 poena...

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, San Epifanio said:

Nije ni svestan. Plasio sam se da ova dvojica mogu da naprave sjajan rezultat, al ovo je bas bilo previse. Nije bilo prijatno za gledanje.
Svaka cast na pobedi. Meni jos jedna koju gubim sa 120+ poena. Sa tugom u ocima gledam kako ljudi beleze pobede sa po 90-95 poena...

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока
 

 

Hvala.

 

Realno, ja bi teško izborio neku pobedu ove sezone, da nemam njih dvojicu. Neznam ima li još koja ekipa u ligi da toliko zavisi od 2 igrača

Link to comment
Share on other sites

Bice dosta zanimljivo ovo poslednje kolo.@Elias je ubedljivo najbolji posle regularnog dela, Boki je na drugom mestu i@Romantik je sigurno ispao.
Lavrnja se obezbedio od ispadanja, a ne moze u plej-of. NBK i Mr. Robot se bore za opstanak, a nas nekoliko za preostala mesta u plej-ofu. Notifikacije mi iskacu, vrse se poslednje izmene...
Srecno svima... i cestitke@Elias na sjajnom regularnom delu sezone.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moji se također raspali na kraju, 4 poraza zaredom. Nešto moje krive odluke, nešto manjak sreće (uvjerljivo sam prvi po points against) i premda imam dobru ekipu na kraju nisam bio ni blizu playoffu. 

 

Sretno svima koji su u top 8 i vidimo se sljedeće sezone. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala. Bio sam malo iznanđen pobedom posle odgledanih highlightsa Baltimore-Dallas. Vidim Tucer ubaci dva kratka Fg-a, rekoh ovo neče biti dovoljno. Nisam računo na tonu extra pointa, a i Vander Esch je imao baš slabu partiju. Puno sreče u playoffu!

 

Ja sam prezadovoljan sezonom za sad. Bio mi je cilj da izbegnem ispadanje. Igramo playoff bez pritiska. Šta god da se desi, ja zadovoljan sezonom. 😄

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to NFL fantasy 2021 - A liga
  • Ridji pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...