Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 hours ago, gggggggg said:

kakve brojke san epifania ove nedelje, cisto da se ne nadam previse ;D

 

U proslom kolu najgori, a u ovom verovatno najbolji rezultat. Nisi bio miljenik rasporeda, za razliku od @L' Imperatore, koji je u proslom kolu sa ocajnim rezultatom zabeležio laganu i sigurnu pobedu. Da iskoristim priliku i da ovom prilikom, sa zakasnjenjem cestitam uvaženom protivniku.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Pa jel baš moralo da se bacaju tačdauni raningbeku...i to komada četiri :ajme:

 

Bilokome, samo nek ih baca 😊

1 hour ago, Kolbas said:

Čestitke na Underdogsi. Zaslužena pobjeda. Moja momčad pružila trenutni maximum...idemo dalje...

 

Hvala! Srečno u nastavku sezone :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to NFL fantasy 2021 - A liga
On 9/21/2021 at 5:38 PM, Sharp said:

Ja sam već upisao poraz, ali je Derrick Henry na poluvremenu odlučio drugačije. :lol_2:

 

Larry, više sreće drugi put, šteta što dobar week tvojih nije bio nagrađen. :thumbsup:

Ha, nemam ti šta reći no čestitati. Meni se za sada isplaćuje taktika da idem na ovaj Kliffov air raid i da je trećina tima Cardinalsi, samo da potraje. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Isplatio Zeka noćas dividende izvevši pobedu na svojim ledjima. Kad je Lamb uhvatio onu bombu na pola inča od end zone i umesto da YE kešira TD, Zeka rutinski postiže isti, tad je postalo jasno na kojoj je strani Fortuna. Zanimljiv duel u svakom slučaju

Link to comment
Share on other sites

Ja nastavljam u skladu s prošlom sezonom kad sam bio na samom vrhu u points against. Još se i ovaj week poklopila očajna partija cijele moje ekipe tako da mi ne ostaje ništa nego čestitati protivniku i nadati se da će koji put i lošija predstava biti dovoljna za pobjedu, a ne da uvijek moram ići na barem 130-140 bodova da bih imao šanse.

Edited by Sharp
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kolbas said:

Isplatio Zeka noćas dividende izvevši pobedu na svojim ledjima. Kad je Lamb uhvatio onu bombu na pola inča od end zone i umesto da YE kešira TD, Zeka rutinski postiže isti, tad je postalo jasno na kojoj je strani Fortuna. Zanimljiv duel u svakom slučaju

 

cestitke. sve je islo kako treba i onda je prvo wilson poceo da kenja, nakon toga sam naravno izabrao losiju odbranu izmedju ninersa i packersa i onda na kraju ovo.

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Djoletu na pobedi. Bio je to još jedan stiskavac, a sam sam kriv što nisam na vreme ubacio Pattersona umesto Robinsona što mi je bila namera. Herbert je još jednom pokazao da je verovatno najozbiljniji kvalitet kod trenutne QB mladjarije

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Djoletu na pobedi. Bio je to još jedan stiskavac, a sam sam kriv što nisam na vreme ubacio Pattersona umesto Robinsona što mi je bila namera. Herbert je još jednom pokazao da je verovatno najozbiljniji kvalitet kod trenutne QB mladjarije
Hvala!

Imao sam i sreće realno, DJ Moore je uhvatio dva TD u poslednjih 7-8 minuta kad je već meč manje više bio gotov rezultatski. Sad je svaka pobeda k'o kuća dok se ne vrati CMC.
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Midsomer Ravensima.
Hvala@djole

Sve vreme si bio bolji do poluvremena utakmica od 22.30, a od tog trenutka su tvoji prestali da sakupljaju poene. Srecno u nastavku sezone.
Iznenadjujuce dobro stojim, spram tananosti tima koji vodim, a nesto nemam ni ideja kako da ga pojacam. 2 RB bi mi resila mnoge probleme :)

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Sharp said:

Veselo na waiveru ovaj tjedan, brat Latavius otišao za max bid. :classic_happy:

 

Jeste. Ja sam računao da če bidovi biti negde oko 40 za njega. Tako da bi morao dati 50-60 da budem favorit da ga uzmem. A kad si več spreman da udariš više od pola budgeta, onda momže i max da se osiguraš. Naravno, totalno sam pogrešno pročitao situaciju na tržištu ovde. ALi meni je startni RB u ekipi koja mnogo uspešno napada trčanjem, vredan max bida. 

 

A baš sam iznenađen da su protivnici za Damiena Williamsa nudili više, s obzirom da če on biti starter samo dok se ne vrati Montgomery (4 kola),

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...