Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Kolbas said:

@anfieldda nastavim sa čestitanjima protivnicima, 

Ušao sam u kanal kao i Djole, mislim da sam zaredao tri poraza, a čeka me lider u ovom kolu. Ako se Tomislav ne sabere i krene da baca kao što je radio na početku, sledi mi borba za preživljavanje, a gre'ota bi bila da ispadnem jer sam jedini preživeli iz stare garde

 

Ne boj se...upravo mu na noge dolazi pravi  protivnik da ponovo ustabili poljuljano samopouzdanje...ukoliko je uopšte bilo poljuljano. 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Ravensima, bez prva dva picka meni slijedi grčevita borba za ostanak. Nadam se da ću uloviti još jednu pobjedu do kraja i da će to biti dovoljno da se spasim.
Hvala na cestitkama. Pobedio sam te iz valjda petog pokusaja.
@gggggggg cestitke od mene. Razbio si ovo kolo

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, San Epifanio said:

Hvala na cestitkama. Pobedio sam te iz valjda petog pokusaja.
@gggggggg cestitke od mene. Razbio si ovo kolo

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

 

bogami nisam siguran da mi se vec desilo da mi svi hvataci i trkaci daju td. i to bez ucinka kvorterbeka.

 

11 minutes ago, der Gabelschwanz Teufel said:

 

Bolje što nije, može da te izbaksuzira i da neka kasna korekcija okrene meč na njegovu stranu. 

 

ti nikad neces preboliti taj koreksn a

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, der Gabelschwanz Teufel said:

 

Ne boj se...upravo mu na noge dolazi pravi  protivnik da ponovo ustabili poljuljano samopouzdanje...ukoliko je uopšte bilo poljuljano. 

Pa ne bih se baš kladio s obzirom na njegov istorijat protiv Giantsa

Link to comment
Share on other sites

Eh, zavrsi se i ovaj niz pobeda koji je zapoceo još pre nekoliko nedelja onom sjajnom pobedom protiv @der Gabelschwanz Teufel. Doduse, taj mec kao da je juce bio, koliko se Boki trudi da sacuva secanje na taj mec... 😁

Cestitke @Kolbas. Apsolutno zasluzena pobeda. Kod mene totalni raspad sistema koji je zapoceo sa najavama Lamarovih zdravstvenih problema, a zavrsio se Golladay-evim vise nego skromnim ucinkom.

Plej-of i zvanicno obezbedjen, al dzaba kad je covek prokleto nezajazljiv i uvek hoce vise. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, San Epifanio said:

Eh, zavrsi se i ovaj niz pobeda koji je zapoceo još pre nekoliko nedelja onom sjajnom pobedom protiv @der Gabelschwanz Teufel. Doduse, taj mec kao da je juce bio, koliko se Boki trudi da sacuva secanje na taj mec... 😁

Cestitke @Kolbas. Apsolutno zasluzena pobeda. Kod mene totalni raspad sistema koji je zapoceo sa najavama Lamarovih zdravstvenih problema, a zavrsio se Golladay-evim vise nego skromnim ucinkom.

Plej-of i zvanicno obezbedjen, al dzaba kad je covek prokleto nezajazljiv i uvek hoce vise. 

Hvala, prozvao sam Tomislava i to je urodilo plodom, ispoštovao me je taman toliko da preteknem jučer. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke @der Gabelschwanz Teufel na zasluženoj pobedi :thumbsup:

 

Još uvek sasvim solidna pozicija na tabeli, ali Ravnozemljaš na bye sledeči vikend, tako da če biti teško.

2 minutes ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Ovim je valjda uknjižen opstanak. Za PO će morati da se pobedi još jedan meč, ali i ako ne bude, opstanak posle 0-5 starta je sasvim zadovoljavajući rezultat. 

@L' Imperatore  puno sreće u nastavku. Trebaće ti s obzirom na povredu oba startna RB-a. 

 

Hehe, u isto vreme post.

 

Hvala. I tebi puno sreće u borbi za PO.

 

Da, mada sam osiguro neke solidne backup opcije u Stevensonu i Foremanu. Videćemo šta če da bude. Več PO bi za mene bio uspeh. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala gospodinu Bobbyju Wagneru što mi je (verovatno) obezbedio opstanak.

Posle Carsona ode i CMC, a bekap RB-a ni na vidiku. Praktično mogu da skinem gaće u poslednja dva kola.

btw ne sećam se da smo prethodnih sezona igrali 14 kola u regularnom delu, tj. dva puta sa nekim

Link to comment
Share on other sites

Ne razumijem šta je problem, regularna sezona se samo produžila za jedan week jer se i NFL sezona produžila? Problem bi bio da je finale PO week 18 kada će većina igrača biti benchovana, razlog zašto je dosada finale bilo week 16.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Ja sam skrenuo pažnju na taj problem pre početka lige, ali nekako nikog to nije zanimalo u tom momentu. 

 

Ma ko se bavi jos tim banalnostima koliko kola traje liga 😃

Btw, cak i da komesar moze nesto da promeni, trebalo bi nastaviti kako smo i poceli ovu sezonu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...