Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts





...
 
Do ovog kola sam imao sasvim korektan raspored. Uvek su to bili protivnici po meri, tek za nijansu slabiji od mene u datom kolu, ali je proslog vikenda sve to doslo na naplatu. Ovi moji sasvim solidni, treci ucinak u ligi, al sta vredi kad je s druge strane bio bedem od 160+ poena.

...


Eh sudbo kleta...

Opet ista prica, samo sto je ovaj put protivnik za nijansu bio milosrdniji, pa nije brojao mnogo vise od 130 poena.

Cestitke @der Gabelschwanz Teufel na najboljem rezultatu u kolu i naravno na pobedi. Na pocetku kola sam mislio da je ovo prava prilika da ti se revansiram na proslogodisnjem porazu u plej-ofu, ali nista od toga. Srecno u nastavku sezone.

Inace ovo je jedna od izjednacenijih sezona. Ni posle 8 kola niko nije ni blizu siguran ni u opstanak ni za plej-of. Bice zanimljivo u nastavku sezone.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Hvala na čestitkama. Kako je krenulo u jedom momentu u nekih 18:15 u nedelju, sa dva TD Pitmana u prvih deset minuta, pomislio sam da ću nagurati 200 poena. Ali kasnije je bilo mnogo neizvesnije nego što sam očekivao. Slažem se s tvojim zaključkom o izjednačenosti u ovoj sezoni. Puno sreće u nastavku, i želim ti da imaš priliku da mi se revanširaš za poraz u prošlogodišnjem PO....tokom ovogodišnjeg PO :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jezivo, i ja sam naknadno izgubio meč zbog ovog u B ligi.

Nakon ovog zaista više nema smisla pratiti!

Gledam u ponedeljak Kanzas i treba mi da Hil ne uhvati TD za sigurnu pobedu, ali on to uradi već u prvoj četvrtini, onda se do kraja tresem za svaki jard, i nekim čudom preživim, da bih sad saznao da sam ipak izgubio. Izem im igru!!! 

Link to comment
Share on other sites

al ajde...ne bi mi bilo krivo da su odradili korekciju u ponedeljak...jebiga, sranja se dešavaju. Pre par godina sam u jednoj ligi postao šampion nakon korekcija i u polufinalu i finalu, dešava se, nekad ti pomogne nekad odmogne....Ali brate...u četvrtak odrade korekciju pa to nigde jebeno nema.  znam da sam u Sredu uveče nameštao tim, razmišljao dal da gurnem Venca i Kartera u roster za TNF  i još uvek mi je pisalo 3-5 pored slike.

Tačno mi dođe da unajmim hakera da im obori platformu.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2021 at 6:25 PM, Kolbas said:

Mislim da će tragedija biti potpuna ako ti taj duel bude odlučujući za opstanak u ligi. Btw, dobar potez stavljanje Wentza kao startera👏 bez namere da jinxujem, naravno

 

Nemoj molim te da mi čestitaš pre nedelje recimo. Nikad ne znamo kad će da padne neka korekcija od neka tri tačdauna, desetak obaranja i par blokiranih kickova ili puntova. 

Link to comment
Share on other sites

Evo neću, da sačekamo

6 hours ago, der Gabelschwanz Teufel said:

 

Nemoj molim te da mi čestitaš pre nedelje recimo. Nikad ne znamo kad će da padne neka korekcija od neka tri tačdauna, desetak obaranja i par blokiranih kickova ili puntova. 

Evo neću, da sačekamo još nekoliko dana 😉

Link to comment
Share on other sites

@anfieldda nastavim sa čestitanjima protivnicima, 

Ušao sam u kanal kao i Djole, mislim da sam zaredao tri poraza, a čeka me lider u ovom kolu. Ako se Tomislav ne sabere i krene da baca kao što je radio na početku, sledi mi borba za preživljavanje, a gre'ota bi bila da ispadnem jer sam jedini preživeli iz stare garde

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kolbas said:

@anfieldda nastavim sa čestitanjima protivnicima, 

Ušao sam u kanal kao i Djole, mislim da sam zaredao tri poraza, a čeka me lider u ovom kolu. Ako se Tomislav ne sabere i krene da baca kao što je radio na početku, sledi mi borba za preživljavanje, a gre'ota bi bila da ispadnem jer sam jedini preživeli iz stare garde

hvala...

 

docekaces, kao sto  sam ja Patrika docekao da konacno odigra jednu utakmicu kako treba

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...