Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ја сам преплаћивао тркаче, али ово са Дејвисом је неки нови ниво :Hail:

Колико сам схватио повреда Меккефрија није озбиљније природе и он ће евентуално паузирати пар недеља, или грешим?

 

Како сам се испалио за Фримена, њега сам првог ставио на листу играча које пратим још оно вече након драфта, али нисам знао да "waiver" важи и за играче без клуба и мислио сам да ћу га узети чим пронађе ангажман, кад оно :frusty:

Link to comment
Share on other sites

On 9/23/2020 at 4:05 PM, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Jedini trkač u Giantsima u ovom  momentu za kog se vredi boriti je Lewis. a i on samo u PPR ligama. Dok Freeman nauči playbook, dok bude fizički spreman, Giantsi će uveliko računati dal da na sledećem draftu biraju Lorensa ili da prodaju mesto za gomilu pikova. 

 

Ja se uprkos svojoj nestašici sa running backovima nisam upustio borbu za nijednog RB-a Giantsa posle povrede Barkleya. Kad sam protiv Pittsburgha video kako jedan DL takluje Barkleya 5 metara u backfildu, noseči centra Giantsa u jednoj ruci, jasno je bilo da se plavci neče najesti leba igrom po podu ove sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije to ništa. Jednom sam izgubio od istog protivnika za....pazi sad....0.02 poena. To ti je jedna jarda pasom ili kick/punt returnom. The longest yard indeed....

Mada, ovakvu partiju Vilsona je bilo nemoguće nadoknaditi.  Što se mene tiče, da mi je neko ponudio dve pobede nakon tri kola, iščupao bih mu ruku bez razmišljanja, tako da nema razloga za lamentiranjem. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Nije to ništa. Jednom sam izgubio od istog protivnika za....pazi sad....0.02 poena.

I to se pobednik menjao nekoliko puta nakon završetka svih utakmica zbog korekcija statistika.

Tako da sam od tad naučio da ovo još ništa ne znaci :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Blagodarim, ono "divljanje" Kamare u SNF je definitivno bio tipping point u ovom duelu...i činjenica da tvoj kicker ima duplo više poena od tri hvatača u tvom rosteru...ako ti se brat Hulio ne povrati zdravstveno i igrački, imaćeš grdnih muka sa WR pozicijom

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Lariju, bilo je za očekivati da će se u nekom trenutku desiti raspad sistema...Rodjin bye week je bio nenadoknadiv gubitak, sledi svesno žrtvovana nedelja jer mi je dosta igrača na pauzi... srećom napravljena je solidna zaliha za nastavak sezone

Edited by Kolbas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je sada cilj izbeci kletvu sampiona, tj nekako ostati u ligi, ali s obzirom da imam ubedljivo najmanji broj poena za tako nesto ce mi trebati pobeda vise nego prvom sledecem, vraski tesko. Dva visoka pika su mi bili promasaji (A.J.Green i Bel) plus ove godine koga god sam uzeo na pijaci taj vise ne odigra ni cestit snap.

Link to comment
Share on other sites

Moram ovako javno da kazem da sam teska srca odbio pundjeni trejd a razlog je to sto mi se ponuda svidela, medjutim nisam mogao da oslobodim jedno dodatno mesto u rosteru posto imam 3 defanzivca, dva mi rovita, pa do poslednjeg momenta ne znam koji ce startovati.

Link to comment
Share on other sites

Da se ogradim da ne znam kakva je ponuda i da nisam ja taj koji je pregovarao...ali to je otprilike kao da si napisao "imam dva kickera, jedan je rovit i do poslednjeg momenta ne  znam kog ću startovati". Jbt...to je IDP, uzmeš onog ko ima najveću projekciju za to kolo, ja tako radim godinama. Nepojmljivo mi je da tako nešto stane na put rešavanju problema na nekoj mnogo bitnioj poziciji. 

 

Kad smo kod trejdova. Imam mnoštvo dobrih risivera na rosteru. Daleko od tog da umirem od potrebe da nekog trejdujem za nešto ali sam voljan dobru ponudu uzeti u razmatranje. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to NFL fantasy 2021 - A liga
  • Ridji pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...