Jump to content

NFL fantasy 2021 - A liga


nlavrnja
Message added by Ridji,

Spisak timova i menadžera/forumasa za sezonu 2021

 

 

Belgrade Big Ballersi - Manu

Midsomer Ravens - San Epifanio

Gotham City Rogues - Sharp

P 51’s - de Havilland Mosquito

Astroworld - djole

Young Dragons - nlavrnja

larry - larry 

Runaway Nuns - Kolbas

ye - gggggggg

Underdogs - L’Imperatore

Tašmajdan Leftovers - anfield

Vandelay Industries - Elias

Immanuel Kant - Immanuel Kant

Alfie - Ridji

Vreme drafta  

9 members have voted

  1. 1. Vreme drafta

    • Nedelja 21:00
      0
    • Nedelja 21:30
    • Nedelja 22:00
    • Ponedeljak 21:00
      0
    • Ponedeljak 21:30
      0
    • Ponedeljak 22:00
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

4 minutes ago, San Epifanio said:

Izbaceno je odavno u nasim ligama. Cestitke na proslonedeljnoj pobedi.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока
 


Ladno nisam primetio sve do pre nedelju, dve u slucaju Wilsona, i veceras za AR.
Malo glupo da se to ne racuna a kneel down da.

Hvala, usralo me nevidjeno za tu pobedu 

Link to comment
Share on other sites

Vidim sad u record book da je najmanji broj poena nekog tima u jednom meču 52.50 iz 2011, well not anymore, gentlemen we have a new low...btw, čestitke Ridji na pobedi, nisam očekivao ništa spektakularno od ove nedelje, ali ovakvu blamažu nisam

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2020 at 11:34 PM, Sharp said:

Ukoliko nekome treba QB, imam tri solidna na rosteru pa sam spreman odreći se jednog za razumnu ponudu. 

 

Baci pogled na moj roster, pa daj neki predlog. Unapred da te upozorim. kod mene su uvek porodjajne muke kad je trejd u pitanju, posto su ovi moji najbolji medju najboljima, a ovi koji bi mogli da dodju krhki, u losoj formi, sa katastrofalnim rasporedom i sl. 😁

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, San Epifanio said:

 

Baci pogled na moj roster, pa daj neki predlog. Unapred da te upozorim. kod mene su uvek porodjajne muke kad je trejd u pitanju, posto su ovi moji najbolji medju najboljima, a ovi koji bi mogli da dodju krhki, u losoj formi, sa katastrofalnim rasporedom i sl. 😁

 

Uf, imaš jako dobre startere, ali je ti klupa tanka, aj razmislim pa se javim. 

Link to comment
Share on other sites

Kad nece onda nece, druga liga mi se sve vise smesi. Moji konacno odigraju solidnu partiju, ali kako dobiti tim sa Loketovih 38!? Jos kad na to dodamo da me je i odbrana Vasingtona dobro nakantala a mrski Rid ispalio u kladionici po treci put ove sezone utisak je bas gorak.

Link to comment
Share on other sites

Od tri QBa ja trejdam najboljeg, a ostavim Cama koji je lagano u minusu završio. :ajme:

Srećom po mene prvi put ove sezone protivnik je stvarno odigrao lošu partiju pa će to vjerojatno biti dovoljno za win ukoliko Montgomery večeras ne zajebe skroz. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kolbas said:

@Boki: Čestitam na pobedi, a samom sebi mogu da poručim: 'bem te senilna, kud zaboravim da izrotiram TE-ove:smiley26:

 

Hvala. Sinoć gledam prvo poluvreme i uopšte nisam skontao da imaš Evereta na klupi. Računam da si rizikovao sa Higbijem, ispalo da je out iako se očekivalo da će da igra i da nisi imao zamenu.

Inače, bio sam digao ruku od meča posle performansa Arona Rodžersa  i loše igre svih mojih iz tog prvog termina, ali Fantasy je baš čudna igra. Drugi put moja ekipa preokreće bukvalno izgubljen meč. 

Za roster biran sa 14. pozicije, odličan skor. Opstanak ne bi trebalo da se više dovodi u pitanje. Sad krećemo u lov na PO. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to NFL fantasy 2021 - A liga
  • Ridji pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...