Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Mogu ljudi da ga mrze ali Tom Brejdi je verovatno ne samo najbolji ikada u ovom sportu i pitanje da li ce se ikada iko i pribliziti, pa i ako se desi da neko osvoji vise ovo sto je on uradio u 43. godini nema sanse da vidimo ikad vise, on je top 3 medju najboljim sportistima ikada.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nikad u zivotu nisam u SB video ovako sramotan nastup linijasa jedne ekipe.

 

Ovo bih pootpustao u svlacionici, ovo nije ni koledz nivo, ne znam sta bih rekao uopste.

 

Mahomsa su razbili ali svaka mu cast iz kakvih pozicija baca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Mislim da nikad u zivotu nisam u SB video ovako sramotan nastup linijasa jedne ekipe.

 

Ovo bih pootpustao u svlacionici, ovo nije ni koledz nivo, ne znam sta bih rekao uopste.

 

Mahomsa su razbili ali svaka mu cast iz kakvih pozicija baca.

 

Nije ovo prava startna postava KC na OL, nego sklepana usled povreda. Left tackle povređen, right tackle prebačen na levog, right guard na right tackla, a right guard je lik koji je prvi put starter. Nije ni čudo što je ovakav raspad bio večeras.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Martin Mystere said:

TB je prvi tim u istoriji koji je u sve četiri utakmice PO postigao najmanje 30 poena.

Btw ovaj Matje je teška isfrustrirana budaletina.

Nesto je pricao Bradyu pa mu ovaj odgovorio u fazonu sad cu na tvog igraca da bacim TD, i kad se to desilo trcao za njim da mu stavi do znanja

Edited by MrTwister
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skyglider said:

 

Nije ovo prava startna postava KC na OL, nego sklepana usled povreda. Left tackle povređen, right tackle prebačen na levog, right guard na right tackla, a right guard je lik koji je prvi put starter. Nije ni čudo što je ovakav raspad bio večeras.

 

 

Znam, ali opet je nedopustivo ovo sto gledamo.

 

Rezultat zapravo ne pokazuje koliko su ih razbili.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...