Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Garopolo je svakako zanimljiv Belichicku jer je radio sa njim i zna mu sve kvalitete i mane. Solidan je QB i ne bi trebalo da je previse skup (sigurno ne pik prve runde).

 

Minus je sto je sklon povredama i sto ima poprilicno jak ugovor. Iskreno, ne bih se iznenadio ni da Fitzmagic dodje. Taman da zatvori AFC East krug. 😄

Newton i Stidham su pokazali da nemaju potreban kvalitet ni QB2 da budu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2021 at 12:58 PM, We lose every week said:

@Ikac

@Skyglider

 

Šta mislte o ovome

 

 

 

S obzirom za šta je otišao Stafford, čim pretvore tu drugu u prvu rundu, ja bih ga zapakovao i poslao. A odmah potom bih zvao Belichicka da vidim šta daje za Jimmy G-ja.

 

16 hours ago, Big Ticket said:

 

Баш не видим потребу за тим. Превелики уговор, а осакаћен повредама и не толико квалитетан. 

Видјећемо какав ће бити статус повратника код Патриота. Са солидним квотербеком и појачаним хватачким корпусом опет би могли бити конкурентни

 

Razlog što je konstantno povređen je razlog što ga ja ne želim u Minnesoti kao QB. A siguran sam da Belichick razmišlja o njemu.

 

Ugovor Garoppola uopšte nije preveliki. Ko trejduje za njega dobija automatski dvogodišnji ugovor, prva godina 25 miliona, druga 25,6. Ali ono što je važno je da tu nema nikakvog zagarantovanog novca. Tako da je restruktuiranje vrlo jednostavno, a za New England prilično sam siguran da bi pristao na neko smanjenje. U principu SF može da ga katuje i imao bi samo 2,8 miliona udarac na cap hit za deo signing bonusa koji su već isplatili. Sačuvali bi 23,6 miliona ako ga katuju pre 1. juna ili 25M ako to urade posle tog datuma. Ali prilično sam suguran da će moći da izvuku neku draft kompenzaciju za njega i mislim da će se to desiti bez obzira na to da li će SF dovesti Cousinsa ili ne.

 

 

Ja bih uzeo njega, 1st, 4th za Cousinsa i onda tražio od Patriota da daju onu drugu rundu što su dobili od SF za Jimmyja. Sa tim pikovima raspitao bih se oko Deshauna, ako ne bude ništa ispratio bih situaciju sa Prescottom, ako ne bude ni to pitao bih za Hurtsa, ako ne bude ni toga trejdovao bih middle rundu za bridge Minshewa ili Darnolda ili potpisao bridge QB na free agency (Brissett, Fitzpatrick, Taylor, Heinicke, Newton tim redom). U poslednja dva slučaja sa draft kapitalom gledao bih da skočim na draftu ukoliko se ukaže prilika za Fieldsa, Wilsona ili Lancea. Realno jednostavan ostanak Cousinsa bi verovatno značio bolju sledeću sezonu, ali radije bih imao jednu slabiju i turbulentniju, ako bi to značilo šansu da dobijem rešenje na QB na duže staze. Ne verujem da možemo do SB sa Cousinsom, bez obzira koliko dobar je tim oko njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citao sam analize o jednom rukiju, ovi sto prate koledz sigurno znaju, MAC JONES dal se zove momak.. Koji je realno da bude dostupam na 15om piku a uklapa se u BB filozofiju. Nije nesto mobilan ali kazu da bistar momak bas. Na jedno 2 mesta sam citao da je on moguc pik i resenje na QB poziciji na duze staze. Doduse niko nikad ne pogodi sta ce BB da bira ma draftu al eto, ako vec polemisemo, eto i to ime u mixu.

Ne znam jel ko gledao tog decaka... ?

Sent from my IN2023 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...