Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

"Pola lige" je baš preterano reći. Staforda treba da dovede ekipa koju dobar QB deli od mogućnosti da se bori za jak PO. Znači Čikago, Indijanapolis, eventualno Majami ako zaključe da je Tua bust....možda Karolina, ako sam nekog izostavio to sigurno nije veliki broj. 

Druga stvar, situacija sa Votsonom u Hjustonu će smanjiti njegovu tržišnu vrednost, jer ako stvarno dođe do toga da Votson bude trejdovan, svi će prvo gledati u tom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

Po meni, za Watsona moze pola lige da se raspituje i gleda ali dzabe kad nemaju municije da posalju ozbiljnu ponudu. Ozbiljan paket mogu da sastave Jagsi (a mozemo racunati da nece), Jetsi i Dolphinsi dok za Stafforda ta lista je dosta duza jer vecina timova, kojoj bi Stafford bio upgrade, moze da sastavi neki prihvatljiv paket.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slicno je i neko moje razmisljanje, kao i @We lose every week.

 

Green Bay je dosta kompaktnija ekipa od Tampe. Bucsima je bilo neophodno da dosta stvari odu na njihovu vodenicu, kako bi resili NO, koji je fakticki igrao bez QBa. Oduzmimo samo taj Cookov fumble i mec bi imao potpuno drugaciji tok. Na stranu da je i Tampina defanziva imala nekoliko brainfartova, koje Brees nije uspeo da primeti. Rodges svakako nece propustiti da kazni i najmanju rupu, a bice ih. Najveca sansa gostiju je da repliciraju prvi mec, gde su uspevali da sa 4 igraca konstano pritiskajuu Rodgersa i ucine mu zivot nelagodnim. Tu je faktor vremena (temp ce biti od -2/-3). Mislim da ce biti 10+ razlike.

 

Ovaj drugi mec je mnogo tezi za prognozu. KC nije bio impresivan ove sezone, ali je pobedjivao kako god da se odvijala utakmica. Mahomes je bio dobar, ali mozda ne toliko koliko sam ocekivao. Ipak, negovo zdravlje ce biti krucijalno za ishod ove utakmice. Ne zaboravimo, da je on pre potresa mozga, imao i povredu stopala. Videcemo na sta ce to liciti. Billsi su zajebani ko kratko cebe. Diggs je verovatno bio najbolji WR ove sezone, a skok koji je Allen napravio u odnosu na proslu godinu, retko ko je ocekivao. Problem za Buffalo je sto nemaju igru trcanjem, ali je Cleveland pokazao da i metodicni driveovi mogu resiti odbranu KC-a. Ako Billsi budu strpljivi, i ne dopuste da se KC nekim blitzkrigom brzo odlepi, imaju sansu za SB. Ja ipak biram KC u jako neizvesnoj utakmici.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...