Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Moj genijalni plan da se naspavam, izbegnem otvaranje društvenih mreža i sportskih portala na kojima bih mogao videti rezultat i nakon posla skinem utakmicu s neta i odgledam je kao da je "live" se raspao onog momenta kad sam jutros uključio TV i prva stvar koju sam video na nekom skroz levom kanalu u okviru vesti od pet minuta je Tom Brejdi :18:.

 

:smiley26:

 

Definitivno je u moderno vreme nemoguće ostati neinformisan, čak i ako to želiš.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, We lose every week said:

Moj genijalni plan da se naspavam, izbegnem otvaranje društvenih mreža i sportskih portala na kojima bih mogao videti rezultat i nakon posla skinem utakmicu s neta i odgledam je kao da je "live" se raspao onog momenta kad sam jutros uključio TV i prva stvar koju sam video na nekom skroz levom kanalu u okviru vesti od pet minuta je Tom Brejdi :18:.

 

:smiley26:

 

Definitivno je u moderno vreme nemoguće ostati neinformisan, čak i ako to želiš.

 

Ja sam uspeo sa premotavanjem na EON-u. Naravno, nisam palio komp, a imao sam sreće da na SK1 nisu išle vesti u momentu kada sam jutros upalio TV. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ne da mi se diskutovati ko je GOAT sportista. Ko je bolji, Jordan ili Brady, suluda prica (on so many levels)
Ali Jordan-ova karijera je basic bitch u odnosu na Brady-evu.

Nestvarno, so inspiring, a marginalnu prevagu, in my dictionary, za najpijedestal kod najvecih pravi efekat inspiring effect i aura.Skill ko skill,sve su to skillfull ljudi, cesce su brojke samo stvar na wiki stranici.
Cela Brady-eva karijera... Da najbolji reziser, scenarista i glumac se skupe i narpave takav film, svi bi pricali "Ne seri, ovo je nerealno i pretenciozno, evo ti 4 na imdb".

Nebitno cime se bavimo i kakva je nasa vizualizacija ciljeva, svi smo mi vise puta u zivotu vizualizovali nesto sto je Tom Brady modus, samo za neki nas mikrosvet.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Ne da mi se diskutovati ko je GOAT sportista. Ko je bolji, Jordan ili Brady, suluda prica (on so many levels)
Ali Jordan-ova karijera je basic bitch u odnosu na Brady-evu.

Nestvarno, so inspiring, a marginalnu prevagu, in my dictionary, za najpijedestal kod najvecih pravi efekat inspiring effect i aura.Skill ko skill,sve su to skillfull ljudi, cesce su brojke samo stvar na wiki stranici.
Cela Brady-eva karijera... Da najbolji reziser, scenarista i glumac se skupe i narpave takav film, svi bi pricali "Ne seri, ovo je nerealno i pretenciozno, evo ti 4 na imdb".

Nebitno cime se bavimo i kakva je nasa vizualizacija ciljeva, svi smo mi vise puta u zivotu vizualizovali nesto sto je Tom Brady modus, samo za neki nas mikrosvet.

 

ovo kao da citam najvlaznije misli lbj fana.

 

igrac americkog fudbala da bude najbolji sportista? ovo me podseca na amerikance kako guraju tigera woodsa kao nekog mamojebaca od sportiste a udari lopticu a posle se setka 300 metara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utisci sa SB-a...krilca su mogla još malo da se peku, dry ribs prijatno iznenadjenje...pivo opravdalo očekivanja, neki varaity pack iz neke pivare iz BC-a... čestitke Tampi i  starcu Foči na 7. prstenu...kao i mnogi ovde, nisam imao za koga sa navijam pa je fokus bio na dešavanja van terena...btw, falile su i Shakira i J Lo da razbiju učmalost...onaj mladić što je pev'o baš smorio

Link to comment
Share on other sites

Planirao sam da gledam i naravno zaspao vec u 23. Ujutru odgledao highlights od 12 minuta.... sasvim dovoljno. 😄

 

Nema sta, klasa za sebe je Brejdi. 

 

2 hours ago, BattleBender said:

Ne da mi se diskutovati ko je GOAT sportista. Ko je bolji, Jordan ili Brady, suluda prica (on so many levels)
Ali Jordan-ova karijera je basic bitch u odnosu na Brady-evu.

Nestvarno, so inspiring, a marginalnu prevagu, in my dictionary, za najpijedestal kod najvecih pravi efekat inspiring effect i aura.Skill ko skill,sve su to skillfull ljudi, cesce su brojke samo stvar na wiki stranici.
 

 

Jbg, ne mogu da se poistovetim sa takvim misljenjem da je TB GOAT, ali apsolutno sam isto pomislio za:

2 hours ago, BattleBender said:

 Da najbolji reziser, scenarista i glumac se skupe i narpave takav film, svi bi pricali "Ne seri, ovo je nerealno i pretenciozno, evo ti 4 na imdb".
 

 

8 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ne vidim zasto igrac AF ne bi mogao da bude najbolji sportista?

ne kazem da je to nuzno Brady, nisam previse razmisljao na temu...ali ne vidim koji to sport ima toliku prednost nad AF da se goat ne razmatra

Meni licno zato sto ako iskoristimo poredjenje TB-MJ, TB ne igra odbranu, nego pici samo na jednoj strani terena, dok je MJ igrao top i tamo i ovamo. Nekako mi je AF previse specijalizovan da bi zbog tog vrhunskog specijalizovanog kvaliteta mogao da izdignes nekog iznad ostalih velikana u drugim sportovima koji moraju i napred i nazad. Kao sto na primer licno ne bih mogao Bolta da svrstam medju GOAT sportistu jer pici pravo ispod 10 sekundi. 

 

 

Znam neku najosnovniju pricu za TB-a, pa mi kazite, kao laiku, sto je taj momak draftovan tek sa 200 mesta, sta to nisu videli u njemu? Jel to nesto kao da su Jokica draftovali sa 60. pozicije?

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav crni GOAT, ljudi šta Vam je...ovo je prava istina.

 

Quote

Brady's road to Mickey Mouse Super Bowls  
-2002: Tuck rule
-2004: Cheated
-2005: Cheated
-2008: Cheated and Lost
-2012: Cundiff and lost
-2015: Cheated + Pete Caroll
-2017: Kyle Shanahan
-2018: Lost to a backup  
-2019: Refs
-2021: LaFleur + Refs
0 SBs in my eyes

 

 

Spoiler

MrW5mUX.gif

 

:classic_biggrin:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, gggggggg said:

 

ovo kao da citam najvlaznije misli lbj fana.

 

igrac americkog fudbala da bude najbolji sportista? ovo me podseca na amerikance kako guraju tigera woodsa kao nekog mamojebaca od sportiste a udari lopticu a posle se setka 300 metara.

Procitaj lepo, pre nego serendas cinicno, kao po obicaju (btw prerasti taj cinizam vise, nisi više klinac, promeni traku, ljudi rastu i evoluiraju).

Nisam reko da je najbolji, rekao sam da je i suludo da se tako nesto prica, i ta poredjenja sa drugim sportistima. Ja ne zelim da pricam ni da l je najbolji u svom sportu , na svojoj poziciji. Ne pratim dovoljno, po nekim skill-u imam utisak da je Rogers bolji, da je Mahomes talentovaniji. Nebitno je sve to, ne znam dovoljno, a imam i utisak da je ta prica suluda. A posve ne volim mnogo price kad se miksaju sportovi.

Ja sam pricao iz ugla karijere. A Brady-ova karijera je stvar koja ne moze da se negira, o kvalitetu igrackim moze cak da se diskutuje.
Koje faze i koje prepreke je morao da prodje Brady u karijeri. Koje evolutivne korake je morao da preduzme da reinvent-uje sebe, to sve pod kojim pritiskom.
Koje uspehe je napravio, relativno gledajuci u kosmosu NFL-a, sa svojim zakonitostima.
Unaparallel.

Moze neko da prica o sposobnosti ruke Rogersa, o nekom skillu nekog atlete iz drugog sporta. Niko,ali niko nema Tom Brady karijeru. Ne verujem u neke srece, sudbine, skrojene zvezde, rodjenja pod istim i takve stvari.
Ali mi on nekako poljulja taj cvrst stav da to ne postoji. Ako neko moze da me ubedi da  postoji "radjanje pod sampionskom i srecnom zvezdom" neka koristi Tom Brady-a kao argument.

Edited by BattleBender
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

i ti bi mogao da prerastes preterano hipsterisanje i generalno kenjanje kako samo ti vidis stvari pravim ocima i da su ostali budale. 

 

koje su to preprekee bile za bradyja molim te? neplanirano dobio priliku na pocetku karijere i istoristio ju je. ni prvi ni poslednji, kao sto nije ni prvi ni poslednji koji se tesko povredio i posle se vratio tamo gde je bio pre toga.

cele karijere igrao u najboljoj fransizi. delom su i zbog njega bili najbolji ali nemojmo se zajebavati da je bi bio isto dobar da je igrao u nekim jetsima. ista prica kao i za neke spurs igrace koji su postali mnogo bolji u istoriji nego sto zapravo jesu i to sve zbog titula. sve se drugacije gleda kada se pobedjuje.

kao da citam nekog americkog beat writera koji ubacuje sve moguce i nemoguce epitete da objasni kako je 'njegov' igrac najbolji, gde je naravno 90% preterivanje.

 

 

@Takeshi_Kovacs

 

daleko od toga da hocu da udjem u neku sportmetriju™, ali po meni je glupo da neko bude najbolji sportista iz sporta gde ponekad presedi vise od pola utakmice na klupi. i to sport gde mnogo zavisi od ostalih 40 saigraca. da ne pricam o tome da se ozbiljno igra samo u jednoj drzavi.

po cemu je npr brady ili woods ili bilo koji baseball igrac bolji od kasparova ili bjoerndalena, osim sto su amerikanci.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...