Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Bas, bas bezveze da se ovako zavrsi mec, nakon svega sto se nije sviralo, tj. dozvoljavalo veceras.
No dobro, cestitke Tampi, Grin Bej je malo doprineo ovome nekim suludim odlukama.

Just now, Big Ticket said:

 

Исто мора неђе линија да нацрта. Морао је бити прекршај


Onaj pas nije bio uhvatljiv, ako cemo da budemo iskreni.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Oštricom brijača said:

Bas, bas bezveze da se ovako zavrsi mec, nakon svega sto se nije sviralo, tj. dozvoljavalo veceras.
No dobro, cestitke Tampi, Grin Bej je malo doprineo ovome nekim suludim odlukama.


Onaj pas nije bio uhvatljiv, ako cemo da budemo iskreni.

 

Није, јер га је вукао брат од снепа. А и не капирам, није ухватљива, није да је био 10 јарди од ње, већ 2-3. Просто ми је невјероватно да уопште полешимо о овом прекршају. 

Спајк Ли се указао Брејдију, одбрана му дупе спасила. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, San Epifanio said:

Svaka cast Tampi i Brejdiju. Neverovatno deseto ucesce u SB. Totalno me je sokirao GB sa onim FG na kraju. Zbog toga mi ih i nije zao.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока
 

 

To i meni nije bilo jasno. Totalno pizdinski potez zbog kojeg su zaslužili da izgube. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Skyglider said:

 

To i meni nije bilo jasno. Totalno pizdinski potez zbog kojeg su zaslužili da izgube. 

 


Pa znas kako, sto vise razmisljam to sve vise kapiram odluku... oni su morali da postignu 2 TD-a kako bi izjednacili i svakako da odigraju odbranu da bi izborili produzetke. Odnosno, igraju za nereseno. U slucaju da ne prodje 2pt gotovo se nalaze u istoj situaciji u kojoj su i bili.

Ovako su odlucili da uzmu 3 poena i oslone se na tu istu odbranu sto im treba i u opciji 1 samo sto sada, u slucaju 3&out, GB ima drive za pobedu.

Kockali se, nije proslo ali logika, koliko god bila cudna, mi je skroz jasna.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Darth Steva said:


Pa znas kako, sto vise razmisljam to sve vise kapiram odluku... oni su morali da postignu 2 TD-a kako bi izjednacili i svakako da odigraju odbranu da bi izborili produzetke. Odnosno, igraju za nereseno. U slucaju da ne prodje 2pt gotovo se nalaze u istoj situaciji u kojoj su i bili.

Ovako su odlucili da uzmu 3 poena i oslone se na tu istu odbranu sto im treba i u opciji 1 samo sto sada, u slucaju 3&out, GB ima drive za pobedu.

Kockali se, nije proslo ali logika, koliko god bila cudna, mi je skroz jasna.

 

Tačno je to što kažeš, išli su na sigurno nadajući se da će biti u prilici da postignu još jedan TD.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...