Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Ako ćete iskreno ja sam od NFL-a očekivao da bude mnogo veći shotshow po pitanju covida nego što je ustvari ispalo. Da li je fer po Steelerse da se ova utakmica odloži, a na drugu stranu da li je fer prema Ravensima da se utakmica održi je već kompleksno pitanje. Ja sam mišljenja da ne treba da se odloži osim ako Ravensi ne odluče da predaju jer sa practice squadom ne mogu mnogo napraviti.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, We lose every week said:

Nije to samo pitanje Steelersa i Ravensa. Bilo bi nefer prema Chiefsima da se utakmica ne odigra ili da je Ravensi igraju sa PS igračima.

 

Nema tu sta da se pitaju Chiefsi. Da li klub americkog fudbala Baltimor Rejvensi ima na svom platnom i igrackom spisku jos kvoterbekova, raningbekova i ostalih po potrebi? Da li mora svaki klub da se ceka dok ne bude imao najjacu mogucu postavu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meanwhile...

 

For at least the next three weeks, the San Francisco 49ers are a team without a home.

That's because Santa Clara County, home of the 49ers and Levi's Stadium, issued enhanced COVID-19 guidelines for professional, collegiate and youth sports on Saturday afternoon that effectively puts a three-week ban on any contact sports taking place in the county.

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, anfield said:

Meanwhile...

 

For at least the next three weeks, the San Francisco 49ers are a team without a home.

That's because Santa Clara County, home of the 49ers and Levi's Stadium, issued enhanced COVID-19 guidelines for professional, collegiate and youth sports on Saturday afternoon that effectively puts a three-week ban on any contact sports taking place in the county.

 

Stanfordov stadion je takođe u istom countyju tako da ta opcija otpada, ostaje im stadion UC Berkeley kao alternativno rešenje.

 

 

 

18 minutes ago, Xpert said:

 

A ovo ce biti pis zivi.

 

 

 

Hahahahah, jao malopre pročitah. Možda da zovnu Peytona da dođe iz penzije i odigra jednu utakmicu.  :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Ranije u sezoni sam vas pitao kako izgleda ruka Cama jer zadnju aktivnu sezonu sa Pathersima nije mogao baciti loptu preko 10 jardi valjda zbog ramena. U 15 minuta večeras pokušao je to samo jednom i izgledalo je kao da lopta ide bliže meni nego recieveru. Baš alaramntno, vama sledi ili neko veliki FA potpis ili draftovanje QB-a.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...