Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Uff uf, kakva utakmica. Za sada verovatno meč sezone, i sve što smo ofanzivno ispušili u četvrtoj nadoknađeno je ovo. Ovo je od poluvremena naša utakmica i par gluposti se isprečilo u međuvremenu pa je došlo do ovoga

 

MVP trka se svela na jednog konja a zna se od week 1 ko je najbolji WR u footballu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

Ludnica u NFC Westu... a sledeci TNF Cardinals@Seahawks

Tri tima na 6-3, a ja budala navijao večeras za Seattle, bilo mi nekako bolje da se oni odvoje na prvom mjestu a da smo sigurni na drugom tj sedmom iz NFC-a nego da dođe do ovoga.

Edited by larry
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, larry said:

Uff uf, kakva utakmica. Za sada verovatno meč sezone, i sve što smo ofanzivno ispušili u četvrtoj nadoknađeno je ovo. Ovo je od poluvremena naša utakmica i par gluposti se isprečilo u međuvremenu pa je došlo do ovoga

 

MVP trka se svela na jednog konja a zna se od week 1 ko je najbolji WR u footballu.

 

Apsolutno, dva najbolja WR su bila u isto vreme na terenu, ovaj put je Diggsu za 2 sekunde pobeglo zvanje heroja. On je inače među retkima koji tačno zna kako se Hopkins oseća sad.

 

A Bill O'Brien izgleda sve gluplje iz nedelje u nedelju.

Link to comment
Share on other sites

Ko bi rek'o, Patsi dobili ovo...Vreme nije bilo povoljno od početka, ali ona kišurina u poslednjoj četvrtni je definitivno onemogućila da igra ima neki uobičajan tok, a to je New Englandu-u više odgovaralo, a Bill je tata-mata kad treba spremiti game plan za bostonske vremenske (ne)prilike...Nema šta, OL i Harris su izneli ovu pobedu, odbrana solidna, Cam uspeo da ne siluje napad i konačno odigrao pametno i zrelo...sad je još više za žaliti da nismo dobili barem neki od onih mečeva koji smo izgubili zbog isključivo naših gluposti...meni je samo drago da smo i ovako skupljeni s koca i konopca uzbudljivi za gledanje, jer ne bih da se osećam kao Boki sve ove godine:wink2: 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, larry said:

Bljuc bjluc od utakmice.

 

Baš tako, neko ko prvi put gleda AF je vrlo lako mogao da stekne utisak da je cilj igri nakupiti što više jardi kazne. I jedni i drugi su se takmičili u glupavim kaznama. Stekao sam utisak da bi moji Giantsi od nedelje rutinski dobili i jednu i drugu ekipu od sinoć, a to je utisak koji vrlo retko imam. 

 

Poseban osvrt na tupavog Kirkpatrika koji zamahuje kroše na DKM u situaciji kad su već iznudili četvrti za dva. Kakav idiot majko mila. 

Link to comment
Share on other sites

Watson je fantastican.

 

Al mi smo prejadni, ukljucujuci i gameplan. Watson nas unistava celo poluvreme i niko da pozove neki blic, da bar pokusamo da ga poremetimo. Ovako ima sve vreme i baca perfekne projektile.

Napad i Cama ne treba vise komentarisati. Samo bih se ponavljao. Bivsi igrac.

Link to comment
Share on other sites

Stvar je samo što Watson uopšte nije pod pritiskom...ili ćemo da rešimo taj problem ili moramo da se nadamo da odbrana napravi neki turnover...valjalo bi uzeti neke poene odma na otvaranju drugog

Edit: nemoj da  ste toliki fatalisti🙃

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...