Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Бојим се да оно што је било очигледно и прошле године, а некако нијесам хтио да прихватим већ на почетку ове се потврђује. Брејди зрео за пензију. 

Океј, нова екипа, нови систем, све разумијем, али понављају се ове мискомуникације, пребацивања. 

Биће, чини се још један од оних који је закаснио са пензинисањем. 

Edited by Big Ticket
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je baš ovog vikenda zapao glavni turnir u godini u disc golfu tako da sam ove ranije mečeve pogledao u skraćenoj verziji...Patriote...s jedne strane delujemo pomalo kao da falšujemo, a opet dovoljno dobri da izguramo celu svadbu...izvukli smo max od onog što imamo na raspolaganju, a to nije preterano mnogo...Cam sasvim solidno, Bill  i Josh izgleda nisu izmišljali toplu vodu već se išlo na ono u čemu je Cam dobar ako mu to protivnik dozvoli, samo ne verujem da će izgurati celu sezonu ako se bude izlagao ovakvim batinama...secondary na nivou, koliko sam mogao da po'vatam...ipak Miami sa Fitzom i nije neki parametar, sledeće nedelje sledi Reality check...a Brady...pa onaj osećaj kad vidiš bivšu ribu koju si voleo, a koja te škartirala i kasnije se udala za nekog luzera...šalu na stranu, ovo je neobična sezona i kao što je već neko pomenuo ranije, tek posle nekoliko nedelja će se moći jasnije videti ko je legit, a ko nije

Link to comment
Share on other sites

Ja ću večeras da idem sa čistim kecom na Denver. Veliki broj iznenađenja juče i sinoć pokazuje koliko je značajan kvalitetan ofseason kog ove godine nije bilo. Timovi nisu uigrani, igrači nisu fizički spremni. S tim u vezi jedno gostovanje na nadmorskoj visini Denvera mi deluje kao ozbiljan hendikep. Postoji mogućnost da Tenesi fizički padne u drugom poluvremenu. Sve znam, Tenesi je kvalitetnija ekipa čak i kad igraju Von Miler i Kortland Suton za Denver, ali ovde računam na neke druge stvari. Kvota je 2.40 u balkan betu i čak 2.55 u Mozzartu ( doduše u Mozzartu produžetak ruši, dok u BB i pobeda u produžetku radi posao. )

Link to comment
Share on other sites

Ja ću večeras da idem sa čistim kecom na Denver. Veliki broj iznenađenja juče i sinoć pokazuje koliko je značajan kvalitetan ofseason kog ove godine nije bilo. Timovi nisu uigrani, igrači nisu fizički spremni. S tim u vezi jedno gostovanje na nadmorskoj visini Denvera mi deluje kao ozbiljan hendikep. Postoji mogućnost da Tenesi fizički padne u drugom poluvremenu. Sve znam, Tenesi je kvalitetnija ekipa čak i kad igraju Von Miler i Kortland Suton za Denver, ali ovde računam na neke druge stvari. Kvota je 2.40 u balkan betu i čak 2.55 u Mozzartu ( doduše u Mozzartu produžetak ruši, dok u BB i pobeda u produžetku radi posao. )

Mogao bi i ovde jedan Dzon Oliver gif.
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...