Jump to content

NFL Fantasy 2020 - B liga


Xpert

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Meni zao sto cemo ja ili Jurgen sutra biti porazeni.

 

Ja ako izgubim to ce biti zato sto sam zeleo da bencujem TJ  Watta i da vidim koliko moze Bates iz Sinsinatija. Razlika je tu 5 poena u korist Watta. Ovo ostalo nista u rosteru da promenim, samo sam za ovo imao nedoumicu. Moracu malo vise da vodim racuna o tim pozicijama. Trebam da rizikujem, ali treba mi i bolja evaluacija posto bolje da nisam pravio izmenu.

 

Koja ironija, ne mirisem Folesa uopste, a trebace mi njegova bacanja ka Robinsonu za pobedu uz to da se limitira Henderson na drugoj strani koliko moze.

 

Bio sam u jednom trenutku toliko u deficitu da sam se iznenadio da sam u vodjstvu. Tacno se vidi da mi fali CMC, inace pobeda verovatno ne bi dolazila u pitanje.

 

Poslednje tri nedelje bih i sa njim izgubio, sada bi me vratio u borbu za PO.

Link to comment
Share on other sites

Koje provlacenje za mene ove nedelje... Pred MNF sam imao prednost od 4 poena, a [mention=31]MrTwister[/mention] je imao Woodsa. Vec sam i prezalio duel.
 
Woods je imao 4.5 poena na osnovu osvojenih jardi, sto bi bilo dovoljno za pobedu, ali i izgubio fumble, sto mi je i donelo pobedu.
Haha primjetio sam to al je ovo vec 2 put da ovako gubim u foto finišu. Da ako se vrati kasnije u sezoni :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Lineker said:

Kakvo ubijanje ovo kolo, strašno. Doduše, moglo se već u četvrtak naslutiti, ali opet...Volim da igram ovaj fantasy, ali opet loš sezona.. možda ja nisam za ovo...

 

Opušteno čoveče, tako je zapalo, da si igrao protiv svih drugih od preostalih 10 pobedio bi u 6-7 matchupa. Svakom se jednom godišnje desi da razbije kolo, ja sam imao dosta sreće u ovom i to je to. Ako voliš samo nastavi.

Link to comment
Share on other sites

 
Opušteno čoveče, tako je zapalo, da si igrao protiv svih drugih od preostalih 10 pobedio bi u 6-7 matchupa. Svakom se jednom godišnje desi da razbije kolo, ja sam imao dosta sreće u ovom i to je to. Ako voliš samo nastavi.
Kao sto se nekom potrefi da ima Henryja i Hilla protiv mene :)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lineker said:

I kako se odredjuje rspored u slučaju istog skora? Deluje da je gužva za osmo mesto...

 

Trebalo bi da je ukupan broj poena. Mislim da ti fali nešto manje od 2 poena da me prestigneš. Moj tim je imao strašne rezultate u prvih 10ak kola, ali je protivnik skoro svaki put imao najbolji nedelju u ligi. Nakon toga mi su mi povrede i kovid pojeli ekipu. Skoro da sam i odustao od PO, nisam ništa promenio u poslednjoj nedelji jer je bilo potrebno da Laka i Snake Plisskeen izgube, moj tim dobije i da tvoja ekipa ne pobedi sa više od 15 poena razlike u odnosu na moju. 

Link to comment
Share on other sites

Momci, čestitke za plasman u play-off, sretno u nastavku.

 

Bez obzira na moj plasman, ne mogu reći da sam nezadovoljan. Ekipa koju sam birao mi je OK, pratim Bafalo, Tenesi i Majami sa većom pažnjom. Pozicija TE me uvek zakopa, možda sam prerano otpisao Gronka. Tu su možda još jedna-dve lošije odluke, ali bio sam agresivan na tržištu waivera za razliku od ranije, samo Ekeler od igrača sa dužim odsustvom.

Na poene protiv mene ne mogu uticati, a tu me niste štedeli ove godine.

 

Žao mi samo što ovako kratko traje, ali valjda je u tome i deo draži...

 

Edited by Lineker
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...