Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Jel to vazi i za njihov Total TV?

Uh, nisam 100% siguran, ali trebalo bi da ima. 

3 hours ago, alcesta said:

Kod nas u CG je Telemach, ne znam kako su oni tačno povezani sa SBB-om. Ja recimo imam EON, ali ta opcija prosto nikad nije radila.

United grupa drži oba, tj. SBB=Telemach. Idi na podešavanja na EON-u, kao prvi jezik zvuka stavi engleski, i kada prebaciš na ES, trebalo bi da radi. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Jel tako i ja treba da postupim?
Nemam jos instaliran EON..jel moze preko tv prijemnika? @Green23

Iskreno, nikad nisam koristio tv prijemnik za Total, pa ne znam kako tačno izgleda interfejs, ali da, nađeš u podešavanjima jezik zvuka, i staviš engleski. ES bi i satelitskim putem trebalo da dolazi sa dualnim jezikom. Dok preko EON aplikacije nije moguće menjati jezik zvuka. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Uh, nisam 100% siguran, ali trebalo bi da ima. 

United grupa drži oba, tj. SBB=Telemach. Idi na podešavanja na EON-u, kao prvi jezik zvuka stavi engleski, i kada prebaciš na ES, trebalo bi da radi. 

Na to sam i mislila kad sam rekla da ta opcija nikad nije radila :classic_sad:

Nije mi suđeno da izbegnem Banjca i to ti je :classic_rolleyes:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

Da, ako imas eon box, bitno je samo kad pormenis jezik da promenis i kanal.

Ako si na ESu, promenis jezik zvuka, nece se promeniti zvuk dok ne promenis kanal.

 

3 minutes ago, Green23 said:

Iskreno, nikad nisam koristio tv prijemnik za Total, pa ne znam kako tačno izgleda interfejs, ali da, nađeš u podešavanjima jezik zvuka, i staviš engleski. ES bi i satelitskim putem trebalo da dolazi sa dualnim jezikom. Dok preko EON aplikacije nije moguće menjati jezik zvuka. 

Danas su mi instalirali stvar,jos se upoznajem sa svim opcijama.
EON nemam jos instaliran dok ne resim internet,jer se ratosiljam Telekomovog..

Hvala oboje na pomoci.

2 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Kako loš tenis, Anderson i Zverev. 

Nije to toliko bitno,koliko cinjenica da Anderson nije uzeo set :classic_unsure:

Sasha bas danas (pro)nasao servis. Nije morao..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Diego je izgleda pao na ruku (valjda) tokom 5. seta, imao MTO, mada je kao i prethodno imao fizickih problema.

 

A Zverev je kao rekao Nemcima da isli da je PTPA dobra ideja :classic_ohmy:

 

A Beker nema pojma koja su nova pravila :classic_rolleyes: : tvrdi da ce Diego izgubiti bodove jer je ove godine ranije ispao s USO.

 

Bas sam se navikla da nema linijskih sudija i da sve "robot" (kako ga Viskovic zove) zove. Skroz mi neobicno sto ih sad ponovo ima na AA.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Dan "kokain" Evans (koji prica "pravi" engleski, za razliku od tamo nekog Bedenea, pa je stoga pravi Englez) izjavio kako manjina oko Djokovica terorise njih ostale: "Novak Djokovic group accused of trying to bully the rest: ‘If they don’t like they vote, they don’t like you’ "

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, wwww said:

Bas sam se navikla da nema linijskih sudija i da sve "robot" (kako ga Viskovic zove) zove. Skroz mi neobicno sto ih sad ponovo ima na AA.

Ja sam tek malopre shvatila da ima sudija kad je bio čelendž :ajme: mislila sam da ih u mehur neće uvoditi uopšte.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...