Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

11 hours ago, Kido from Junkovac said:

 Nisam ispratio, ali Zverev ce jednog dana napisati knjigu

Kako sam bez forhenda osvajao slemove

Dosta hrabra prognoza obzirom na sledeci post koji kvotujem

4 hours ago, Vamos Laki said:

 

Meni je servis veca enigma. Drugi mu ide ili 110 ili 210 na sat. Nema sredine. Jedna serva jedva dodje do mreze a sledeci poen zvizne as od 220.

Kakva su to sizofrena cepanja.

Apsolutno se slazem!
Ono je neverovatno..da neko ima onakve amplitude u servisu,taman da napisem...kad me Boxy preduhitrila

4 hours ago, Boxy said:

 

I mislim da je u glavi mnogo opusteniji kad zvekne drugi 210 i napravi duplu, nego kad ga jedva ubaci u teren, kao Erani i napravi duplu. A fh mu je bas napredovao, samo mora cesce da povlaci paralelu, jer precesto igra dijagonale i svi to znaju.

Ferer ima ozbiljan posao, ali ako mu stabilizuje servis, odradio je vise od pola posla, jero vaj ogromnu stabilnost i sigurnost odatle vuce.

Bukvalno si mi uzela misao o Sari Errani. Kudos za poredjenje.

Ja mislim da Sasha nece uzeti slem ukoliko ne sredi taj servis.
U jednom momentu servira kao Isner,u narednom kao Errani. Od ovoga je jedino gore sto takva shizofrena cepanja dozivljava izmedju prvog i drugog servisa. On mora da stabilizuje servis i ucini ga konstantnim.

Drago mi je zbog Thiema;u poslednje vreme mi je postao simpatican igrac iz vise razloga pa sam malkice naginjao ka njemu sinoc.

Da napisem par recenica i o pobednici u singlu.
Ocito da je postala omrazena na VOX-u (delom verovatno opravdano),ali sa teniskog aspekta je na najbolji nacin prebrodila jednu krizu u koju je upala nakon prekida saradnje sa Sashom Bajinom. Ona je i bez njega uzela GS,a on bez nje redja otkaze od svakojakih teniserki. Poslednji u nizu ovih dana od Yastremske,cini mi se.

Turnir cu uvek pamtiti po dve stvari:po tome sto je bio prvi GS igran bez prisustva publike i po kontroverznoj diskvalifikaciji prvog igraca sveta. O ovom drugom ce se vecito voditi rasprave i lomiti koplja,vise nego o finalima i pobednicima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...