Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

6 minutes ago, Milutinov Tata said:

Ala je Ferer poducio Zvereva, ako ne prodje servis ili ritern, 2 metra iza linije, vracaj i cekaj priliku :classic_biggrin:.

Ovako je bilo i prosle godine protiv Svarcmana. Kad Zverev servira, Svarcman je cekao taj servis 2m iza linije, i kroz 2 udarca se situacija u svakom poenu menjala, Svarcman je gazio osnovnu liniju dok je Zverev bio 2m iza.

 

Sramota za igraca te visine da igra takav tenis.

 

Inace, smesno je koliko se PCB uplasio pobede ovde. Od onog agresivnog tenisa na kraju drugog seta je presao u mod da samo vraca nesto plitko po sredini.

Edited by Malkolm Brogdon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu sam negde i ja (losmi style),ali priznajem i da je jedan mali deo mene zeleo da PCB ode do samog kraja..bila bi to mozda i neka karma za organizatore. 
Samo sto se PCB uplasio pobede,a i Sasa je podigao nivo svoje igre.

Sad poslastica. Postavlja se pitanje:kako izdrzati budan? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Mec razocarao, uglavnom Medvedev zasluzan za to. U drugom i trecem setu servirao za set i oba puta brejknut. U oba TB nekoliko "gluposti" i resen mec. Tim dosta konstantan, pokazao dovoljan nivo da rutnira Zvereva, koji mora u nedelju da se trgne i krene da napada. Sa Timom u nekoj cekalici nema sta da trazi (jedino da ga servis bas ide 3+ sati).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Marko said:

Veoma očekivano finale, i prvo takvo, nakon ko zna koliko vremena, a da nema nikog od big3 

 

Ovako iz glave...

 

Marej-Raonić na Wimb2016

Čilić-Nišikori na USO2014

 

Pre toga stvarno ne mogu da se setim...verovatno iz ere Rodika, Safina....

Link to comment
Share on other sites

Medvedev me je baš razočarao, nakon prošlogodišnjeg finala očekivala sam da uzme bar set ili dva, posebno što je izvukao meč protiv Rubljova na isti način na koji je sad izgubio.

 

Nisam videla šta se ono desilo u prvom setu da se tako pogubio?

Kako Tim podseća na Rafu kad čeka servis u prvom redu tribina :heart: učinilo mi se da ima problem s nogom, nadam se da će biti sve Ok.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Zverev, ima Tim da ga isece na delove.

 

Prosao je solidno lagano protiv Medvedeva, takvo nesto sam i ocekivao, nije mi bio jasan rezon kladionica gde je Medvedev cak bio blagi favorit. Tim je igrao neverovatan tenis na citavom turniru dok Medvedev nije bio toliko impresivan, a i matchup vise odgovara Timu.

 

Sutra ocekujem 3 seta, mozda 4 ako Zverev bude servirao kao manijak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...