Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

Vaseku dosudio Marfi TV nizasta. Interesantno kako i ovaj sudija jos jednom "revolucionaru" skracuje vreme za pripremu za servis.

 

Nocas sam malcica uhvatila mec Tsitsipasa protiv nekog Amera. Sudija kaze time, Amer ceka par sekundi, onda namesti znojnice, pa jos par radnjica obavi, onda ustane, ode do one korpe i ostavi peskir (to je sve trajalo nekih 10-15s) i onda kamera uhvati sat koji je na 24 sekunde! Kako cudno vreme tece kod nekih sudija!

U jos jednom mecu sam primetila da je sudija u jednom trenutku bio zaustavio stopericu (bez nekog posebnog razloga) par sekundi, da bi je onda pokrenuo, pa je igrac dobio dovoljno vremena da se obrise peskirom, pripremi za servis i odservira bez sudjenja TV (ne secam se sad vise koji je igrac bio u pitanju).

 

Izgleda da ce biti bas prljava igra.

 

Link to comment
Share on other sites

juce sam citala da su nekome (ne secam se sad kome) sudili TV kad je covek bio u sred izbacaja loptice. Po onakvoj vlazi i u ovim uslovima kad svako mora da ide po peskir sam!

Idiotizam!

A nije da imamo u NY Rafu i Delpa koji standardno odugovlace s pripremom za servis (doduse, Endi je tu jos uvek 😉 )

Link to comment
Share on other sites

Sve ovo u USA gde se partija na sve strane, ne nose maske,

Pazi, sad se kao pozivaju na CDC, a ovi menjaju misljenje i preporuke kako im Bela kuca izdiktira. :wink2: Mislim da im je poslednja preporuka bila da uopste ne jure kontakte i ne testiraju one bez simptoma (sve da bi izgledalo da je Tramp u pravi i drzi epidemiju i brojke pod kontrolom :twak: )

 

U sustini, ako im je PCR test negativan (ne onaj brzi sa visim pragom detekcije), onda definitivno mogu da stignu do Evrope u narednih 48h a da ne inficiraju nikoga.

Link to comment
Share on other sites

ova frka na turniru me podseca na pocetak katastrofe pandemijska kod nas u zdravstvu, opsti haos na pocetku...pravilo da nema pravila, protokoli lecenja se menjaju u hodu , iz dana u dan, zbunjujuce odluke , minimalno znanje .... no, treba biti optimista i nadati se najboljem a uvek ce biti zrtava , ovde bar niko ne gubi zivot.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...