Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

Da ucinilo mi se da su euri u pitanju a ono kad sam bolje pogledao i uvecao :lol_2:\

 

Stos se tice tekme same pobeda cista kao suza. Nije mi jasno kako je samo 2:0 al eto. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Zasluzena pobeda. U drugom poluvremenu je vise nego ocigledno da Real nije imao snage za napad, sto je i logicno za tim gde najvazniji igraci guraju 35 ili su presli tu granicu. Modric, Kross, Casimiro su u drugom delu vise igrali na svojoj nego na protivnickoj polovini, dok je Benzema mozda dobio 2-3 lopte. Vinicius i Mendi ocaj od igre.

 Jedino sto zameram Tuchelu sto nije ranije ubaco Pulisica, mada je verovatno cekao za slucaj da se igraju produzetci. 

Hazard sledece godine u Frankfurtu.:thumbup:

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

Chelsea daleko bolji u kompletnom dvomecu. Zidane obje utakmice totalno promasio formaciju. Nakon prvog poluvremena prve utakmice mu je trebalo biti jasno da nema ovdje sta traziti sa 3 stopera, pogotovo kad je od samog dolaska u Real uvijek igrao 4-3-3. Na kraju krajeva ni Real sam nema igrace koji su potrebni za tu igru sa 3 stopera i 2 wingbacka. Opet nema se njemu sta puno zamjeriti obzirom da je Real ofanzivno bolno limitirana ekipa. Odbrana i vezni red su citavu sezonu vukli na visokom nivou ali nakon revansa protiv Liverpoola je ekipa jednostavno pregorila. Dodaj na to jos cak 60 povreda igraca ove sezone i cudo je sto je Real uopce dosao do polufinala LP te je u borbi za La Ligu. Real nije nista bolje izgledao ni protiv jednog Getafea ili Betisa prije par kola u La Ligi nego veceras. Jednostavno ekipa koja je fizicki pregorila i kojoj je potreban kraj sezone. 

 

Na ljeto dovodjenje superstara u napad mora biti prioritet svih prioriteta. Mbappe ili Haaland moraju biti dovedeni jer ovoj ekipi bolno nedostaje okomitosti sto protivniku dosta olaksava presing sa vise igraca kad nema tog straha od nekog igraca koji ce napast prostor iza odbrane. Fede kao jedan od najdinamicnijih veznjaka na svijetu mora imati ulogu neprikosnovenog startera. U slucaju prodaje Odegaarda, potreban je i jos jedan veznjak. Mali Blanco se fino pokazao u zadnjih par utakmica tako da bi on trebaao biti taj 6. veznjak dogodine. Isco, Marcelo, Mariano nemaju vise sta traziti u klubu. Pogotovo ova prva dvojica koja imaju velike plate. Treba vidjeti kako ce ispasti prica oko Ramosovog i Varaneovog produzenja. Bilo bi suludo pustiti obojicu da odu. Alaba je tu vec sigurno pojacanje ali iskren da budem debelo sumnjam da je on ikakvo kvalitetno rjesenje za startera na stoperu. Mladici iz Castille Miguel i Arribas su takodjer ozbiljni talenti, pogotovo ovaj prvi. Obojica trebaju biti dio rotacije dogodine. Bit ce interesantan rok ali prvo pokusati naci nekakvu energetsku rezervu da se liga uspije iscupat. Sanse nisu prevelike ali znajuci mentalitet ovih igraca i Zidanea nista nije nerealno. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Baros said:

Ali kakva scena u pozadini Vernera koji skače na gol liniji. Igrač Čelsija koji se zagreva pored aut linije i koji se hvata za glavu i garant čeka da ovaj promaši prazan gol. :classic_laugh:

Brate, i ja to isto pomislih kada sam video Vernera samog na gol liniji :lol_2: Ma dobar je Verner - nekako me podseća na Giroud-a u Francuskoj reprezentaciji i kada je bio u Arsenalu, promašuje itekako ali je koristan igrač zbog drugih stvari koje radi na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L0shMi said:

Voleo bih da vidim kako ce da uzmu loptu Sitiju.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

Pa Celzi i ne igra na posjed ali imaju opasnu kontru, disciplinovani su i brzo se transformisu iz odbrane u napad. Zategao ih je Tuhel itekako.

Igrali su u kupu prije nekoliko nedelja, City je napadao ali je Celzi imao kontrolu meca.

 

Vidjecemo sta ce biti, City je favorit ali mislim da Celzi osvaja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tuhel je bolji trener od Zidana poprilicno, tako da se sve to lepo videlo u ovom dvomecu. Celzi ima average team, u teoriji bi se reklo da im je cetvrt finale LS neki zenit, ali stvarno sve to lepo deluje. Slazem se za Kantea sto ste pisali, poprilicno potcnjen igrac, nekako su ljudi istripovali da je on klasicni zadnji vezni, ali doprinosi i u napadu. Kad god sam ga gledoa, odusevljavao me je. Izdvojio bih Maunta kao najboljeg igraca tu, a on je poprilicno slabiji od svih Sitijevih ofanzivaca, barem onih koji ce igrati, tako da ako sad ne uzmu, ne znam kad ce. 

 

Real jeste mrtva ekipa, ali vidis koliko ti znaci neka stara kajla poput Benzeme. Nista ne igraju i onda se samo on nadje u top sansi. Ono sto je Mendi sinoc branio je za ogroman rispekt. Iskreno sam ocekivao da ce pre 1-1 da bude, ali kad sam video koliko ih je Celzi zgazio u drugom poluvremenu, bilo je jasno da pada gol. 

 

Nije za ovu temu, ali Deklan Rajs, ako je to taj Rajs o kom pricamo ce tesko biti neki top igrac. Ne mogu da kazem da pratim Vest Hem maksimalno, ali poprilicno je ziheraski igrac, a igra u veznom redu. Kad god sam ga gledao, bukvalno je sve sto je radio bilo skolski, ali nista nesto izvanredno.  Mada vidim da ga je Mc gurnuo u zvezde. 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se zaboravilo da je ovaj Čelsi ljetos odradio najbolji prelazni rok u Evropi, a imali su i dobru osnovu iz prethodne sezone. Ovo je prilično mlada ekipa, nije još uvijek dostigla svoj zenit. Treba da pruže Tuhelu maksimalnu podršku i da nastave sa ovom pričom kako god se završilo finale. Kvaliteta i talenta ima za izvoz. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Tuhel je bolji trener od Zidana poprilicno, ...

 

Mogu i ja jednom da emuliram doajene ovog foruma - dalje nisam cito.

 

Zidan je jedan od najboljih, ako ne i najbolji trener u 21. veku. Tuhel nikad nije izasao iz Klopovih opanaka, niti bi to eventualno osvajanje Lige sampiona promenilo.

 

Ima je i Di Mateo.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, McLeod said:

 

Mogu i ja jednom da emuliram doajene ovog foruma - dalje nisam cito.

 

Zidan je jedan od najboljih, ako ne i najbolji trener u 21. veku. Tuhel nikad nije izasao iz Klopovih opanaka, niti bi to eventualno osvajanje Lige sampiona promenilo.

 

Ima je i Di Mateo.

 

Trebao si da procitas do kraja, slozili smo se za Rajsa. Ne sudi knjizi po koricama...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Trebao si da procitas do kraja, slozili smo se za Rajsa. Ne sudi knjizi po koricama...

 

Dobro to je normalno, Rajsa gura samo Boki jer navija za Vest Hem. Svakome je jasno da se radi o ziher DMCu, nista specijalno, iskocio jer bukvalno nema dobrih mladih DMCova u Engleskoj trenutno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...