Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

Pep ne bi bio Pep kada ne bi eksperimetirao sa formacijom u ključnim tekma a u LS. Kakva je ovo postava sa De Bruyneom u špicu tačnije bez špica. 

 

Zbog ona dva ludaka Neymara i Mbapea se često zaboravlja kakvi su majstori Verati i Di Maria. Na malom prostoru pod pritiskom prelako rešavaju te situacije takođe mogu da zaključak loptu između nogu ko da je u šefu. Odlični obojica vcrs plus Nejmar. Mbape je malo odsečen, ali biće primetniji u drugom kada City bude krenuo ofanzivni je. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DJORDJE said:

A pored ta dva tima imas i omiljenog sudiju na terenu.:roflmao:

Nikada mi nece biti jasno zasto je taj covek tako visoko rangiran da bi sudio utakmice ovog ranga. Da mu se zaboravi SP ali u Bundesligi redovno ima kikseve.

 

I ja razmišljam tokom utakmice kako dobijem ospice kad vidim Briha.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nikad necu shvatit ovu Pepovu potrebu da u kljucnim utakmicama sezone izmislja formacije bez napadaca ko da je Brighton u pitanju, a ne top 5 ekipa svijeta. Svake godine istu stvar radi. Samo ga je sreca spasila da vec na poluvremenu ne gubi 3 razlike. 

Zato što ga cca 8 godina za redom ismijavaju u Ligi prvaka. Vjerojatno je u paranojama tipa provalio me i ovaj, sad ću ja njega iznenadit.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bugl Khan said:

U smislu, overhyped Englez još jedan u nizu.

Možda je late bloo

Za njega to bas ne bih rekao, naprotiv, mdeluje da ce biti majstorcina. Verovatno najprefinjeniji engleski igrac kojeg sam ikad video, makar u najavi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...