Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

Samo promjeni jednu znamenku 😂

Zinchenko odigrao savršenu utakmicu. PSG premalo pokazao, ali da je ušlo ono od Marquinosa ili Di Marie ko zna. City bolji ukupno i zasluženo u finalu. Danas je Di Maria ponio titulu glupana večeri. Nadam se da Real ili Chelsea mogu dobiti City na 1 utakmicu, iako mislim da su ogromni favoriti za osvajanje. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odradio ih City profesionalno i rutinski, sasvim ocekivano. PSG dok se ne oslobodi brazilskog cirkuzanta moze samo da sanja LS, on uopste nema glavu za taj nivo fudbala a uz to je takav ball stoper da to boli. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, berti said:

I pored tolikog hajpa Nejmara jedan Dejan Savicevic je igracina u poredjenju sa Brazilcem.

Nemoj molim te da upoređuješ Deja sa njim. Dejo je bio inteligentan igrač, Nejmar to nema i to ga sputava da bude nešto više od onoga što je sada. Meni je Nejmar simpatičan igrač, ali realno da Dejo sada igra, nosio bi ga u džepu.

Edited by Don Juan
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Neymar je poslednji put bio vrhunski igrač 2015. godine. Sve posle toga su povremeni bljesci nedostojni hajpa koji je u međuvremenu postao teret. 

 

Foden lepo napreduje i ako ga povrede budu zaobišle sigurno će postati najboljim igračem Engleske u ovom veku ili makar tu negde uz Runija. Za sada, odlična karijera. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Samo promjeni jednu znamenku 😂

Zinchenko odigrao savršenu utakmicu. PSG premalo pokazao, ali da je ušlo ono od Marquinosa ili Di Marie ko zna. City bolji ukupno i zasluženo u finalu. Danas je Di Maria ponio titulu glupana večeri. Nadam se da Real ili Chelsea mogu dobiti City na 1 utakmicu, iako mislim da su ogromni favoriti za osvajanje. 

Zinchenko je na terenu vredeo vise od Neimara i Ikardija zajedno. De Maria ce sutra imati vece usi od nosa, nakon sto Al-Khelaifi zavrsi sa njim.:kece:

Prosle godine je posle poraza u finalu imao onaj ubilacki pogled, mogu samo za zamislim kako je izgledao veceras, ja ga barem nisam video na ekranu.

Mislim da City zasluzuje titulu barem na osnovu dosadasnje igre. Voleo bih da igraju u finalu sa Chelsea-om.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je overhyped jer je Englez. Dosta igrača su u njegovim godinama bili, ili jesu ključni igrači svojih momčadi. On to još nije. Ne kažem da je loš igrač, samo da je jako razvikan. Naravno, igra u momčadi prepunoj klasa, ali to mu je i prednost koliko i nedostatak.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Rajs je vrlo prosecan igrac, samo se u Engleskoj godinama nije pojavio takav na toj poziciji pa se sad dize prasina oko njega. Njemu je Vest Hem puna kapa, bolje da bude novi Nobl tamo i postane legenda nego da ide po najvecim klubovima. Odlicne fizikalije, dobar i siguran na lopti, simple passer. To je otprilike to. Ogranicen kao terasa u napadu. Ne znaci da ne bi mogao da bude koristan vecim klubovima, ovo su otprilike kvaliteti (i jos ponesto) sto je imao i jedan Roj Kin, ali hype oko njega se javlja samo zato sto je domaci igrac.

 

Foden je eksplodirao u ovoj sezoni, moram da priznam da to nisam video u njemu. Videcemo kako ce nastaviti.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...