Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

I posle se pojedini pitaju zasto Jovic ne igra, zasto Benzemu forsira. Ono sta je radio Benzema sinoc, onoliki trud, jurnjava, onakav gol.... Toliko truda Jovic nije ukupno ulozio na svim utakmicama koje je odigrao za Real.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam mislio da se ZiZu isuvise oslanja na Benzemu,a na ustrb Jovica,medjutim istina je da je Benzema dva koplja iznad Luke (takvim mi se cini odnos trenutno) iako i sam nije bas bazdaren (setimo se afere oko privatnih snimaka Valbuene i uloge koju je tamo imao)

Link to comment
Share on other sites

Pa da je Luka isporučivao na terenu niko ne bi pisao o njgovim ekcesima van njega. 

 

Benzema je konstantan više od 10 godina i sve to vreme je među najboljim napadačima na svetu. Karim je Ronaldu bio najbolji paker i zbog toga je kod kezual gledalaca bio lošiji igrac nego što jeste. 

 

Benzema je full package. Majstor na malom prostoru, igrač koji može da izmisli gol, odlično se gradi, ima fudbalsku inteligenciju, dobar asistent, tehnički besprekoran, first touch mu je prelep, sinoć je to pokazao kada je glavom uspeo da sa dosta osećaja primiri loptu i idealno pripremio za šut posle kojeg je dao gol. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Odličan fudbal. Čelsi bolji u prvih 45 minuta, Tuhel je fino zategao ekipu. Realu ne odgovara ova formacija sa 3 igrača u odbrani. Marselo je igrač manje na terenu, mnogo fali Mendi na lijevom boku.

Ako si pratio  kretanje na terenu oba tima igraju sa 5 igraca u odbrani, sto je klasicna Tuhilova postava u Celsiju, a koju je Zidan preuzeo za ovu utakmicu. Celsi bolji u prvom poluvremenu, prilicno izjednaceni u drugom. Verner promasena investicija koliko i Hazard kod Reala.

Jovic je igrac koji je imao jednu dobru sezonu u Frankfurtu i nakon toga je dosao u Real, gde mnogo bolji igraci nisu uspeli, kao recimo Roben. U Spaniji se drugacije igra nego u Nemackoj i on se tome nije prilagodio, bas kao  i Verner u Celsiju. 

Secam se kada je Svajnstajger odlazio za MU  Pep mu je rekao da razmisli jer se nijedan nemacki igrac nije proslavio igranjem za engleske timove.

Link to comment
Share on other sites

Marcelo vise nije ni za ovih nasih Ex-Yu liga. Sam samcat je sjebo kompletnu koncepciju igre jer je uvijek morao jedan od CMK pokrivati njegovu stranu gdje bi onda nastajala rupa u sredini koju bi jedan od stopera izasao pokriti. Tuchel fenomenalno spremio mec, a i Marcelo mu je itekako pomogao. U revansu nadam se Mendy i Fede pocinju od prve minute, a Eden od starta umjesto Viniciusa koji nema sta trazit protiv ekipa poput ovog Chelsea.

 

Inace fasciniran sam koliko je Militao vec sad mocan stoper. Nevjerovatno brz i jak, odlicno zna kontrolisati agresivnost. Otkako je dobio sansu u prvom mecu protiv Liverpoola svaki mec je odigrao na strasnom nivou. Problem je malo kad mu protivnik presingom oduzme pas desnom nogom jer je lijevom dosta nesiguran. Dosta me podsjeca na Pepea stilom igre samo bez prljavstina koje je ovaj imao. Mirne duse bih pustio Varanea ovo ljeto i promovisao Edera za startera. Ramosa se mora zadrzati jer je ta pozicija lijevog stopera dosta oskudna kvalitetom u kompletnom fudbalu.

Link to comment
Share on other sites

Mrzim PSG, mrzim Siti a mrzim podjednako i Real i Čelsi. 

 

edit: Još ću u ovako nezahvalnoj konkurenciji ću morati da navijam za nekog. Navijao za Čelsi sinoć. Večeras ću morati da vidim, ako nemam neka preča posla... :ajme:

Edited by Neme
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Jović je i dobijao šansu u Realu, ali baš nije ništa napravio. Čak mi se čini da je bio nespreman. Benzema je u top 5 napadača u poslednjih 10 godina. 

 

Ja sam bas zbog njega pratio Real jedno vreme, on je totalno uplaseno i odseceno delovao tamo. Kao i u Zvezdi kad se pojavio. Bukvalno se trudio da ne ulazi u sanse, isao linijom manjeg otpora, al jbg, nije to za vrhunskii fudbal. Mozda bi i proigrao da su ga jos vise trpeli, opustio bi se, ali to je Real, a i sto da ga cekaju kad imaju Benzemu koji je verovatno najpotcenjiji napadac u zadnjih 10 godina. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

City ne deluje kao ekipa koja ima ono sto je potrebno za osvajanje LS.

 

Raznosi ih PSG solidno za sada.

Pa fali jedno još jedno 3-4 milijarde eura. Tad bi to bilo pic-pic.

Da PSG ima bolje bekove, tu bi bilo 3,4:0 već. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Neme said:

Mrzim PSG, mrzim Siti a mrzim podjednako i Real i Čelsi. 

 

edit: Još ću u ovako nezahvalnoj konkurenciji ću morati da navijam za nekog. Navijao za Čelsi sinoć. Večeras ću morati da vidim, ako nemam neka preča posla... :ajme:

A pored ta dva tima imas i omiljenog sudiju na terenu.:roflmao:

Nikada mi nece biti jasno zasto je taj covek tako visoko rangiran da bi sudio utakmice ovog ranga. Da mu se zaboravi SP ali u Bundesligi redovno ima kikseve.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...