Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

7 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Šta uradi Kahveči... zabi 3 vrh komada, ovaj slobodnjak pogotovo.

 

Sad sam vidio golove, stvarno vrh. Ne sjećam se kad sam vidio da igrač postiže hattrick i da njegova ekipa svejedno ne dođe ni do boda. Mislio sam da nije možda sin čuvenog Nihata, sad sam provjerio, nisu u srodstvu.

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da sahtjor moze da uzme vise od boda protiv konteove cekalice sa 8 u odbrani. 5:0 su izgubili od intera pre nekoliko meseci. igrali 0:0 u ukrajini iako je inter bio mnogo mnogo bolji uz 2 ponistena gola tako da na meaci ne postoji scenario po kome prebacuju vise od boda u najboljem slucaju. realno je da izgube.

u svakom slucaju ako budu igrali prijateljsku inter treba da pusti sahtjor.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, HAMMER said:

ne verujem da sahtjor moze da uzme vise od boda protiv konteove cekalice sa 8 u odbrani. 5:0 su izgubili od intera pre nekoliko meseci. igrali 0:0 u ukrajini iako je inter bio mnogo mnogo bolji uz 2 ponistena gola tako da na meaci ne postoji scenario po kome prebacuju vise od boda u najboljem slucaju. realno je da izgube.

u svakom slucaju ako budu igrali prijateljsku inter treba da pusti sahtjor.

 

Napisao si da oba kluba prolaze nevezano sta Inter uradi.

 

Ako Real po tebi briga za 1. mesto, zasto bi Inter bilo briga za bod i branio se sa punom snagom protiv Sahtjora?

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, goldberg said:

 

Napisao si da oba kluba prolaze nevezano sta Inter uradi.

 

Ako Real po tebi briga za 1. mesto, zasto bi Inter bilo briga za bod i branio se sa punom snagom protiv Sahtjora?

pretpostavka je da inter pobedi ili kiksa i odigra nereseno a verujem da ni djubrentini ne racunaju pobedu sahtjora. 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Abudžaba Dabila said:

 

Sad sam vidio golove, stvarno vrh. Ne sjećam se kad sam vidio da igrač postiže hattrick i da njegova ekipa svejedno ne dođe ni do boda. Mislio sam da nije možda sin čuvenog Nihata, sad sam provjerio, nisu u srodstvu.

Ronaldo protiv Uniteda, Bale protiv Intera

Btw, vidio sam jučer podatak da je ovo prvi Hattrick izvan 16m nakon 2003. kada je isto napravio Rooney.

A Giroud najstariji strijelac Hattricka postao jučer.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni će jedina nepravda u toj skupini biti ako ispadne Gladbach. Igrali su najbolji nogomet, 2 puta primili golove u nadoknadi, i jučer im je poništen gol koji nije trebao biti poništen. 

Real nije ništa gori od Šahtjora i Intera bio da se može reći da su se provukli ako prođu oni i BM.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...