Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

Meni s čini da je Varan sklonio loptu i da nije penal.

Inače, bilo bi dobro da se bilo ko ko se ovako ponaša dobije ksrtone, a naročito mi je drago što je reč o govedu poput Vidala koji mi je postao jedan od odvratnijih igrača još kada je na prijateljskom meču Čile - Srbija jurio Raću Petrovića i namerno ga udario sa leđa!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Martin Mystere said:

Meni s čini da je Varan sklonio loptu i da nije penal.

Inače, bilo bi dobro da se bilo ko ko se ovako ponaša dobije ksrtone, a naročito mi je drago što je reč o govedu poput Vidala koji mi je postao jedan od odvratnijih igrača još kada je na prijateljskom meču Čile - Srbija jurio Raću Petrovića i namerno ga udario sa leđa!

Svako ko ima više od 20 godina i takvu frizuru je teška budaletina. Bolje bi mu Chris Waddle fudbalerka stajala.

Rodrygo ušao i imao neloš prvi dodir s loptom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocajan Inter sinoc, mada je preterao sudija sa ovim davanjem crvenog Vidalu, mada i ona budala stvarno nije morala da mu se unosi u facu nakon zutaca.

Ne mogu da verujem kakav tretman Conte ima prema Eriksenu, vratite nam coveka (Spurs) da osvojimo PL 😛 

Real mi nista posebno nije delovao juce, nisu stvarali ne znam koliko sansi obzirom koliko dugo su imali igraca vise, ali odradili su poslic.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Odlična je ekipa Salzburg. Da su imali nešto više sreće prilikom žrijeba mogli su proći dalje.

 

I dalje mogu proći dalje i mislim da bi i mogli. Očekujem da Bayern i sa šarenim sastavom ne izgubi u Madridu večeras a onda je u zadnjem kolu sve otvoreno, Salzburg pobjedom nad Atleticom ide dalje.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...