Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

6 hours ago, Don Juan said:

Stoji, ali stoji i činjenica da je Vincius zvezda u usponu i od početka sezone ima dobre nastupe i sigurno je da se Benzema oseća "ugroženim", pošto ne deluje najbolje na terenu. Primetno je takođe da ni Jović ne dobija mnogo lopti kada je u sastavu. Gotovo sam siguran da su te stvari povezane.

 

A po cemu je Vinicius zvezda u usponu?

Ja se iskreno ne secam da je Real ranije dovodio i forsirao takve igrace. Napadac koji je dao 7 golova za 52 meca i 2 godine u timu, pa svakako da nije ni novi Rashford, a kamoli Ronaldo. Real u poslednje vreme ima bas lose prelazne rokove, doveli jednu jedinu zvezdu koja se prejela krofni i propustila sezonu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goldberg said:

 

A po cemu je Vinicius zvezda u usponu?

Ja se iskreno ne secam da je Real ranije dovodio i forsirao takve igrace. Napadac koji je dao 7 golova za 52 meca i 2 godine u timu, pa svakako da nije ni novi Rashford, a kamoli Ronaldo. Real u poslednje vreme ima bas lose prelazne rokove, doveli jednu jedinu zvezdu koja se prejela krofni i propustila sezonu.

 

 

Ok. Ako je to merilo onda super. Tako možemo za svakog igrača da otvorimo wikipediju i da ocenjujemo. 

Dečko ima 20 godina, sa 19 je debitovao za prvi tim Brazila, sa 18 je debitovao za prvi tim Reala, ako ga ti ne čini zvezdom u usponu ne znam šta ga čini. Sa druge strane nisam ga upoređivao ni sa Benzemom ni sa Rašfordom, posebno ne sa Ronaldom.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Don Juan said:

Ok. Ako je to merilo onda super. Tako možemo za svakog igrača da otvorimo wikipediju i da ocenjujemo. 

Dečko ima 20 godina, sa 19 je debitovao za prvi tim Brazila, sa 18 je debitovao za prvi tim Reala, ako ga ti ne čini zvezdom u usponu ne znam šta ga čini. Sa druge strane nisam ga upoređivao ni sa Benzemom ni sa Rašfordom, posebno ne sa Ronaldom.

 

Pa mozes sa Mbappeom, to je prava zvezda u usponu (kad je imao 18, 19 godina).

 

Jeste on debitovao sa 18 godina za Real Madrid i sta je Real Madrid imao od toga? Prosto, za klubove kao sto je Real Madrid igraju samo mladi igraci tipa Doncica u kosarci, nisu oni Deportovo ili Ajax pa da forsiraju mlade igrace sa 7 golova za 2 sezone.

Link to comment
Share on other sites

Ekstra igrac.
Nije mi dzaba u fantasy timu od starta :whistling:

Nego,gledam pre neko vece CL na RTS i spominje onaj mediokritet Strajnic strelce i njegovo prezime izgovara na tako nakaradan nacin,da sam pomislio da se radi o mutantu izmedju kineske teniserke i poljskog farmera. Uzas.

Prezime mu se izgovara Soboslai. Dakle,na oba mesta je obicno 's',a ne 'sh' ili 'zh'. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva je masinerija Bajern, Salcburg je odigrao odlican mec i imao povoljan rezultat u 72'  2:2 i onda im ovi sabiju 4 gola do kraja. Usao Sane, i on se upisao, prosto nestvaran nivo fudbala, celu utakmicu melju protivnika, imaju strasnu klupu... Noer je imao jednu strasnu odbranu na 1-0 za Sal posle kornera kad je neko sutirao glavom...  Imali sansu i za 3-2 Austrijanci i opet nisu mogli da izbegnu potop. Strasan gol Boatenga za 3-2 takodje.

 

   Siti relativno rutinski resio Olimpijakos, Feran Tores se polako namece... Nisam ocekivao da Liverpool bas ovako ugazi Atalantu, Jota je jedan od jacih uboda prelaznih rokova. Svi rezultati skroz realni i ocekivani vcrs.

Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2020 at 10:29 AM, Crni Bombarder said:

Nego,gledam pre neko vece CL na RTS i spominje onaj mediokritet Strajnic strelce i njegovo prezime izgovara na tako nakaradan nacin,da sam pomislio da se radi o mutantu izmedju kineske teniserke i poljskog farmera. Uzas.

 

Ovog?

 

 

🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...