Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

21 minutes ago, Crni Bombarder said:

A Uzuni?

On je presao u Dinamo ili je isto bio pozajmljen Lokosima?

Iskreno prvi put čujem za njega. Ugl. u Lokomotivu su ušli neki Albanci, zato i ima toliko njihovih igrača.

Edit: sad sam guglao, on je u Ferencvaros otišao iz Lokomotive. Nije nikad ni bio u Dinamu. Ako je to taj Uzuni. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bugl Khan said:

Iskreno prvi put čujem za njega. Ugl. u Lokomotivu su ušli neki Albanci, zato i ima toliko njihovih igrača.

Edit: sad sam guglao, on je u Ferencvaros otišao iz Lokomotive. Nije nikad ni bio u Dinamu. Ako je to taj Uzuni. 

Jeste.

Ja sam pomesao Uzunija i Kastratija. Prosle sezone su obojica bila u Lokomotivi.

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2020 at 2:15 PM, Liska Manjina said:

Baš jutros pišu da ode u Lil za 10 miliona eura. Projekat jeste, ali ozbiljne su to pare za igrača koji nije sastavio 5 ozbiljnih takmičarskih utakmica.

HRT javlja da su ga izgleda prodali u Leeds za 20M. Fabrizio Romano navodi istu cifru i da su pregovori u tijeku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 hours ago, Selektor said:

Koliko je samo bilo providno sta ce Zivkovic uraditi.

Ja sam mislio da će je zavaliti u dalji (golmanov) ugao, tako da je mene prevario. Dosta sreće kod gola, obzirom da je lopta prošla kroz noge protivničkom defanzivcu i iznenadila golmana, nije baš ni bila toliko u "ćoše", ali je uhvatio golmana na krivoj nozi.

Link to comment
Share on other sites

Došla maca na vratanca.

 

Komšije, rekao bih da ste zasluženo ispali i da sad sledi raspad epskih razmera. Nije da mi je žao, ali to ste zaslužili.

 

Ne ulazim kako osvajate titule i kako vas guraju savez i sudije, ali bilo je pitanje kada će vas ta domaća ušuškanost koštati u Evropi. A provlačili ste se godinama.

 

Iako sam par puta došao u iskušenje da navijam za vas u Evropi, ipak zbog lopova u upravi nisam mogao. Ima tu par zanimljivih mladih igrača, ali transfer politika je teška katastrofa. Neko bi rekao čista mafija.

 

Na kraju da poželim da se nađemo u grupi LE i da vas tamo lepo napunimo, a Ferencvarošu čestitam prolazak u plejof, zasluženo su vas izbacili.

 

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Došla maca na vratanca.

 

Komšije, rekao bih da ste zasluženo ispali i da sad sledi raspad epskih razmera. Nije da mi je žao, ali to ste zaslužili.

 

Ne ulazim kako osvajate titule i kako vas guraju savez i sudije, ali bilo je pitanje kada će vas ta domaća ušuškanost koštati u Evropi. A provlačili ste se godinama.

 

Iako sam par puta došao u iskušenje da navijam za vas u Evropi, ipak zbog lopova u upravi nisam mogao. Ima tu par zanimljivih mladih igrača, ali transfer politika je teška katastrofa. Neko bi rekao čista mafija.

 

Na kraju da poželim da se nađemo u grupi LE i da vas tamo lepo napunimo, a Ferencvarošu čestitam prolazak u plejof, zasluženo su vas izbacili.

 

 

Ma trebalo je da ispadnu protiv Kluza (ako mislimo na isti tim).

 

Cudi me sto nisu doveli neke strance, ovo sto im je ostalo nije neki kvalitet.

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cooper said:

Došla maca na vratanca.

 

Komšije, rekao bih da ste zasluženo ispali i da sad sledi raspad epskih razmera. Nije da mi je žao, ali to ste zaslužili.

 

Ne ulazim kako osvajate titule i kako vas guraju savez i sudije, ali bilo je pitanje kada će vas ta domaća ušuškanost koštati u Evropi. A provlačili ste se godinama.

 

Iako sam par puta došao u iskušenje da navijam za vas u Evropi, ipak zbog lopova u upravi nisam mogao. Ima tu par zanimljivih mladih igrača, ali transfer politika je teška katastrofa. Neko bi rekao čista mafija.

 

Na kraju da poželim da se nađemo u grupi LE i da vas tamo lepo napunimo, a Ferencvarošu čestitam prolazak u plejof, zasluženo su vas izbacili.

 

O kom ti pričaš, o Zvezdi ili Dinamu? 

I Cluj i Ferencvaros su smiješne ekipe, al kad ti na klupi sjedi Zoran Mamić onda se desi i to da Dinamo ispadne od Mađara. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

O kom ti pričaš, o Zvezdi ili Dinamu? 

I Cluj i Ferencvaros su smiješne ekipe, al kad ti na klupi sjedi Zoran Mamić onda se desi i to da Dinamo ispadne od Mađara. 

Znaci i kod vas problem kao i kod nas.Samo sto kod vas mogu i na transfere da se krade novac.Jel sam upravu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Znaci i kod vas problem kao i kod nas.Samo sto kod vas mogu i na transfere da se krade novac.Jel sam upravu?

Pa postoji pravomoćna presuda za pljačku kluba bratu u Bosni i nepravomoćna bratu na klupi. Mislim da tome ne treba ništa dodati. A krali su na 101 način.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U 3. kolu su ispale 4 od 5 povlascenih ekipa.

 

Samo je Maccabi izbacio Dinamo Brest. Danci nastavljaju da gaze, Midtjylland je obezbedio bar grupnu fazu LE cak i ako ispadnu. Iduce sezone ce imati 2 predstavnika u kvalifikacijama za LS.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bugl Khan said:

Di je Vranje? U Vojvodini neko mjesto di ima Mađara?

Na jugu Srbije ispod Nisa.
Fora je za izbore gde je jedna desnicarska stranka kupila glasove na lokalnim izborima a igrom slucaja su delili broj sa Madjarskom strankom na parlamentarnim izborima, pa su kupljeni glasovi zakruzili 4 na svim izborima. Madjarska stranka je uzela veliki broj glasova u Vranju.
Ps:A Madjara na Jugu nema.
1/1 dokaz kupovine glasova.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Di je Vranje? U Vojvodini neko mjesto di ima Mađara?

 

Uh, koliko je tesko ovo objasniti nekome sa strane 😄

 

Pazi sad, Vranje je mesto na krajnjem jugu Srbije u kojem zivi jedno 2 madjara max. E sad, imperator je nalozio svojim placenicima iz Vranja da na proslim izborima glasaju za desnicarsku stranku njegovog nepismenog pitbula (dobro - vise je pudlica) Mise Vacica. Kako su se brojevi na listama za republicke i lokalne izbore razlikovali, a placeni glasaci SNS-a slabo koriste prostor koji imaju izmedju 2 uveta, manjinska stranka Madjara uzela lagano 20tak posto u gradu u kojem ih nema. Od tada ide jak trol sa Vranjem i madjarima

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...