Jump to content

UEFA Europa League '20/21.


Lobotomija

Recommended Posts

7 minutes ago, Del Piero said:

@Bugl Khan

 

Da li tvoja emoji reakcija znaci da se ne slazes?

Iskreno mislim da je 1967. veći uspjeh. Ma koliko neki tvrdili (iz ne znam kojeg razloga) da je to natjecanje bilo nekakav seljački turnir, protivnici Dinama do trofeja kazuju suprotno, kao i ostali osvajači tog kupa. 

Edit: Mourinho upravo jako sere po svojim igračima. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bugl Khan said:

Iskreno mislim da je 1967. veći uspjeh. Ma koliko neki tvrdili (iz ne znam kojeg razloga) da je to natjecanje bilo nekakav seljački turnir, protivnici Dinama do trofeja kazuju suprotno, kao i ostali osvajači tog kupa. 

Edit: Mourinho upravo jako sere po svojim igračima. 

Zar niste imali i neke uspehe u Kupu pobednika kupova, veće ili ravne ovom sad?

Link to comment
Share on other sites

Mančester osvetio Zvezdu.

Gledam Dinamo i nadoknada vremena istekla, a sudija ipak daje šansu Englezima da izvedu slobodan udarac i daje im još šanse, i pomislim - nismo jednaki. Nije sad da bi taj korner nešto značajno izmenio, kao što nije ni Spursima, ali ovi bogatiji uvek dobiju još jednu šansu, i teško da neko može da me ubedi da nije tako, i zbog toga mi je prolaz Dinama još draži.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Takticki sjajan Dinamo, utakmica duga, Totenhem bez prave zelje i igre, par prilika narocito nakon 2-0 i to je sve. Dinamo potpuno zasluzeno i hrabro do pobede. Zali boze vremena koje je sudija davao pevcima.

Drago mi je videti oparenog jarca smrknutog na Maksimiru.😛😂

Link to comment
Share on other sites

Plasman Dinama, Slavije ove sezone, Kopenhagena prosle dokazuje da je pravi put takmicenje u LE i trazenje sanse da se jedne sezone dogura daleko.

 

LS nista ne znaci ako ce se zavrsiti poslednji, a opet, malo mi je i muka od glorifikovanja protivnika i trazenja alibija, a poznato je da sve te jake ekipe ne igraju LE na visokom broju obrtaja.

 

Na svakoj ekipi koja vreba iz prikrajka je da odigra te mecev skoro pa savrseno, a ako dozvoljavas ekstremno glupe greske u odbrani, nema sta da pricas da protivnik vredi 50 puta vise i da si zato ispao. Ispao si jer si pravio te greske.

 

Navijam za Dinamo - Slavija, to bi bila bas lepa prica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Murinjo je već bivši, ali ono što su odigrali igrači Totenhema je ispod svake kritike. Ljudi su izašli na drugo poluvreme u fazonu ne mogu nam ništa, ali su opravdano dobili po nosu. Hrabra igra Dinama je nagrađena, a kukavičluk je ponovo poražen, svaki put kada se to desi ja sam srećan. Čovek izašao da brani dva gola prednosti, ispraćen sa tri u mreži! Hvala i dođite nam opet. Dinamu su se poklopile kockice, ušla su dva dobra šuta i to je to, nisu oni baš sabili Totenhem, ali su zasluženo nagrađeni za hrabrost i veru. Mene je fascinirala fizička sprema igrača DInama, zaista izgledaju kao mašine, svaki od njih. Ristovski je ozbiljno pojačanje, samo još da pogode sa levim bekom pošto Leoavc nema potreban kvalitet.

 

Murinjo je od mašinerije koja je mogla dobiti svakog napravio otužnu ekipu sa sredine tabele EPL. Totenhem sa Sonom i Kejnom je ekipa koja može dobiti svakog, a bez njih bi se borili za opstanak. Skip koji je pozajmljen Noriču je već sad bolji igrač od polovine veznjaka.

 

Slavija nastavlja ozbiljan posao, i posle prodaje Součeka i Cufala pronalazi tonu dobrih igrača i to sve u domaćem prvenstvu. Treba pomenuti da su igrali bez Hovorke, Ševčika i ZIme (startni štoperi i glavni kreator). Inače ovde je bilo ljudi koji tvrde da je Zvezda pod Milojem izmislila fudbal za Slaviju, vidimo da to i nije baš tako. Trpišovski zaslužuje ozbiljan angažman nakon ovoga što radi u Slaviji, zaista moderan trener.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gvardiol igra lijevog beka inače. Ali da, od sljedeće sezone treba novi lijevi bek pošto je mali već prodan. Ristovski je doveden kao backup jer se ozlijedio Moharrami. Dosta dubok je ovaj Dinamo. Ali vidjet ćemo od ljeta ko ostaje. Sreća pa se golmani ne prodaju lako. Btw, ni Tottenham nije sabio Dinama u Londonu. 2 gola iz 2 kiksa obrane. Drugi gol potpuno neshvatljiv. Jedino što su u prvoj utakmici oni bili na svakoj lopti prije, dobili svaki duel, brži, jači. Nisu imali izrazite šanse ali su izgledali puno moćniji. Jučer je u duelima bila druga priča. Uglavnom, jako gaženje. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bugl Khan said:

Gvardiol igra lijevog beka inače. Ali da, od sljedeće sezone treba novi lijevi bek pošto je mali već prodan. Ristovski je doveden kao backup jer se ozlijedio Moharrami. Dosta dubok je ovaj Dinamo. Ali vidjet ćemo od ljeta ko ostaje. Sreća pa se golmani ne prodaju lako. Btw, ni Tottenham nije sabio Dinama u Londonu. 2 gola iz 2 kiksa obrane. Drugi gol potpuno neshvatljiv. Jedino što su u prvoj utakmici oni bili na svakoj lopti prije, dobili svaki duel, brži, jači. Nisu imali izrazite šanse ali su izgledali puno moćniji. Jučer je u duelima bila druga priča. Uglavnom, jako gaženje. 

Gvardiol je po meni štoper i to moderan štoper i greh je gurati ga na beka. Misliš da je Moharami bolji igrač od RIstovskog? Ne baš znam baš ko će tu kome biti rezerva, ali znam da je Moharami ofanzivno jako potentan igrač. Prvu utakmicu nisam gledao, pogledao sam samo hajlajtse, tako da ne mogu komentarisati. Upravo zbog boldovanog sam i komentarisao fizičku spremu igrača dinama, zaista fascinantno. Igrači Dinama nisu delovali fizički inferiorno, posebno me iznenadio Majer, deluje mi da se baš "nabio" i da je prava mašina, a pre svih mali Jakić - zver u pravom smislu te reči. Prijatno me je iznenadio i Ivanušec, par puta je divno zaplesao kroz odbranu Spursa, provlačio se kao šilo.

 

Čuo sam dosta dobrih stvari i o Nevisticu kog ste kupili od RIjeke, mislim da će dostići nivo Livakovića.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...