Jump to content

Cincinnati u Velikoj jabuci


zoe Bg

Recommended Posts

Ne bi me čudilo da Filip lagano ispadne od Fučovica:classic_biggrin: 

Zna Thiem da izgubi rano i od dosta slabijih igrača, pa i na šljaci  , ali ono što je noćas igrao je bilo suludo. S&V bez ikakve ideje, 2 poena na returnu kao da je preko puta mreže Sampras... 

Naravno spekulise se svašta od toga da ima grip, coronu, pu-pu ,ne ume da igra na ovako brzom terernu, da tankuje za Kicbil..

Sam Dominik je rekao da je imao samo loš dan na terenu .

 

 

Zverev pored toga što je Andi očigledno sa svojim varijacijama u igri loš match up za njega , je takođe bio očajan..

Na stranu duple ali iz FH je napravio brojne greške , neke su trebale biti rutinski udarci. BH tup , ništa ni sa tim udarcem nije mogao, Andi se poigravao sa njim na mreži, bukvalno..

Šapovalov ima velike nade u napredak ali nekako i kod njega , korak napred ,dva nazad.

 

Novak ovako  kljakav treba da igra u 15h , tako da:classic_unsure: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

NOV19-Gervais-Laughing.gif

 

edit: @Keira  gif nema nikakve veze sa tvojim postom koji je sasvim slučajno prvi iznad :classic_smile:

A znas da je Zverev servirao za mec? I sam sebe brejknuo.

 

Nisam puno gledala Tima i Filipa, ono malo sto sam videla Tim je jurio ko blesav na mrezu, a Filip ga prolazio laganica, valjda Tim nije osvojio ni jedan ritern poen na Filipov 2. servis. Nije brza podloga za Tima, ma koliko se popravio na betonu.

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je i Andi sebe brejknuo par gemova ranije.

Generalno u prva dva kola je vidjeno dosta brejkova uprkos brzini podloge., jedino baš ovi veliki serveri nisu pretrpeli mnogo brejkova vec standardno u TB dobiju ili izgube set.

Igrači deluju da se tek snalaze, previše novina odjednom tenis je sport ritma i rutina.Prevelika je pauza bila, različito se odražava na svakog igrača.

Posmatrala sam Novaka, delovao je smušeno u većem delu meča .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

A znas da je Zverev servirao za mec? I sam sebe brejknuo.

 

Nisam puno gledala Tima i Filipa, ono malo sto sam videla Tim je jurio ko blesav na mrezu, a Filip ga prolazio laganica, valjda Tim nije osvojio ni jedan ritern poen na Filipov 2. servis. Nije brza podloga za Tima, ma koliko se popravio na betonu.

 

Ako je verovati statistici koju gledam, Krajinović je pogodio 33/34 prva servisa, i da taj jedan na drugi je osvojio 😄 Tim je uzeo svega 2 poena na FIlipov servis 😄 

Link to comment
Share on other sites

Miloš ima top frizuru :lol_2:

20 minutes ago, wrecktangle said:

Gledam tenis kao insvi nakon dugo vremena ali bez publike je stvarno..ma kako gadna bila cesto 😁...zamalo negledljiv. Fubal barem puste sinteticku publiku pa te zavara a i vise ih na terenu. 

Ne znam, meni to malo šizofrenično sa fudbalom, čuješ publiku a tribine prazne... kao oni sitkomi gde ti puste smeh da znaš kad nešto treba da je smešno :classic_unsure:

Zasad nije mnogo drukčije nego u prvim kolima azijskih turnira, kad dođe dvadesetak ljudi. Kad stigne do završnice, verovatno će mi više smetati.

Svetla strana je što je ovo barem ubrzalo da teniseri sami uzimaju peškire :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...