Jump to content


SteveFrancis#3

Recommended Posts

5 hours ago, laki pepe said:

Za vas koji pratite NCAA, je li se Petrusev pozicionirao kao prvi centar i nema sanse da ga Tili ugrozi?

 

Petrusev trosi najvise lopti u Zagi i po minutazi je cini mi se u top3 uz Ayayia i Kisperta. Ne iskljucuju jedan drugog svakako, a uz to Tillie ima skandalozne procente za visokog, na momente se pretvara u bas ruznog silovatelja i ne vidim da je napravio ikakav sustinski napredak za sve ove godine kod Fewa. Plus je senior pa ga svakako nakon ove sezone nema vise tamo. Apsolutno ne vidim da je konkurencija Filipu.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sam Edwardsa juce prvi put ove sezone. Stvarno ima Wadeovstine u njemu mada je na ovom nivou vise kao mini Zion. Nije me nesto odusevio kreacijom i gracioznoscu, ali opasno je eksplozivan. Pravi mali bully. Sut mu dosta pristojno izgleda, defanzivno mora dosta bolje sa takvim predispozicijama.

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Masivan ristekpe za Hugginsa, velika pobeda i izuzetna sezona za sada sa objektivno vrlo skromnim rosterom. Neki spektakularni potezi Culvera poput one rampe na sutu za 3 ili spustanje lopte na vrh table iz okreta kontra rukom, sa visine penala. McBride je svakako iskocio i povukao najvise, sto je ocigledno prilicno iznenadilo Buckeyese.

 

Arkansas dobio Indianu, Joe sa respektabilnom silos partijom - 17 suteva za 3. Uz solidnog Jonesa koji je radio od svega po malo bilo je dovoljno municije da se odradi mec.

 

Oregon lagano protiv jedne od losijih ekipa koledz kosarke, Pritchardu sut nije isao ali je razigravao saigrace. Zaista jedna od najiritantnijih faca u NCAA, ali se mora reci da igra odlicnu sezonu i da je glavni razlog sto su Ducksi opet isplivali.

 

 

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...