Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Meni Nikolic nije ostao u losem secanju. Imao je dobre utakmice, zahvalan role igrac. Sokiran sam da je i dalje clan KKP 😃

 

Pod pretpostavkom da neko normalan zameni Miku na 4-5, Ali moze da igra umesto S. Jankovica.

 

Ili Novice, koji bi trebalo da se ugleda na Kostu Perovica. Za proslu sezonu bih jos i mogao da kazem da je dao doprinos u skladu sa ocekivanjima trenera, ali sada on doprinosi manje nego Bozic Pera dok je kod njega zalazilo sunce.

Link to comment
Share on other sites

Čovek imao operaciju, pa trenirao sam, ne verujem da može da se uključi bez 2-3 nedelje sa timom.

 

Do tada će se vratiti i Jare. Onda on može samo da upadne umesto nekoga, a ne umesto S. Jankovića koji svakako nije u timu.

 

Takođe, on je čist plej, kako vidite raspodelu minuta između njega Kodija i Gorde? Evo već protiv  Huventuda smo imali situaciju da Gordić odigrao odlično, pa opet dobije samo 18 minuta.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Glupa je prica skroz jer nam je ova tekma (bila) prilicno bitna. No dobroTM.

 

ne znam zašto bi se srdio. ja sam i u najvećem bedaku kada je kari pešić vodio basketaški a možda i mentalno ograničenu posadu, dolazio ovde sa porukom "pokajte se dok nije kasno"

 

voleo bih da ste u full-on sastavu ali zabole me, jedna statement pobeda će mi prijati.

...

drugim rečima, samo se setim gde smo bili pre 2011e

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cooper said:

To je ukupno 7 igrača, plus Novica koji je imao problema sa leđima u četvrtak.

 

Realno win win situcija za vas.

 

1. Pobjeda - Dobili ste oslabljeni, kako cete nas tek gaziti kad se kompletirate, dzaba novci moji sinovci, gazda da dovede jos nekog pleja

2. Tijesan poraz - Ponosni na momke i otpor evroligasu ovako oslabljeni, dobijate kad bude najvaznije

3. Ubjedljiv poraz - Jbg vezano sve, nema se sta zamjeriti momcima, ceracemo se

 

 

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...