Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Dobro, očigledno se nismo razumeli. Ja obično postavljam pitanja na drugi način, ali ok, znam da nije bila zna namera. 

........

Gledam brojke sad, identičan broj skokova oba tima i u odbrani i u napadu. Oni jednu IL više (onu što je Raša iščačkao), mi jednu asistenciju više (Raša za CMM, u nastavku te akcije). :classic_smile: Retko se viđa takva izjednačenost.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

. Ja obično postavljam pitanja na drugi način, ali ok,

 

 

nismo isti

 

tenor.gif

 

 

mislim, ne znam kakva bi zla namera bila u tome. isto bih konstatovao na zvezdinoj temi da nisam gledao tekmu a video onaj tvoj podatak

računam ako napišem "nisam gledao" da se podrazumeva da ne mogu ništa tvrditi. bar ja volim da se poserem po korišćenju statistike bez kontekstualnog, u ovom slučaju toka utakmice.

 

i dalje me interesuje mišljenje šta bi mogao biti razlog takvom razvoju situacije ali nije da ne mogu da živim bez istog. pretpostavljam da su obe ekipe bile u formi i igrale solidan napad a odbrane bile malo ispod nivoa i eto.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je razlog - prangijalo se bez milosti, a sve je ulazilo. Bilo je dosta trojki iz daljine ili preko ruke (čak je Pejdž promašio jednu kad je bio potpuno sam pa sam se gorko nasmejao). Naravno da odbrane nisu bile savršene, ali bar što se nas tiče primetan je bio napredak (otud ono Mozli, Mozli, Mozli, ali nije samo to, zapinjali smo znatno više nego ranije). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikako da napisem - momcima pre svega bravo za psihicku snagu i stabilnost. Nakon onakvog suta gostiju u 1/2, ozbiljno sam se zabrinuo da li cemo to moci psihicki da izguramo, to konstantno lagano ponistavanje naseg velikog truda. Srecom, bili su istrajni i pokazali partizanstinu tek drugi put ove sezone. 

 

 

Samo isti nivo borbe sutra i trebalo bi biti dobro. Verujem da su svesni igraci da je sutra drugo od ukupno 4 finala.

 

Nece nas ici ovakav sut sutra ni izbliza, a tu koncentracija u odbrani mora da dodje do izrazaja vise nego sinoc.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ne sam Safete said:

 

 

Kakvi koraci Kodija pre povratnog pasa, negde na 1:16, jujuju. Tu sam utrnuo, i ovi iz Uniksa poskakaše ali srećom suci nisu ništa svirali. I u poslednjim sekundama šta se sve izdešavalo, imali smo mi dosta sreće sinoć. 

 

Ali dobro je bilo, posle dugo vremena sam urlao po kući, to ne može biti loše.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

I bez Ogija 😁

 

Jeste bzvz, ali malo smo srece valjda i zasluzili, majku mu. Ne moramo uvek biti pravednici i samo-pravednici. Samo da igraci ne pristupe sa kurcoboljom.

 

Svakako ne skacem od srece, ali nek se i nama jednom namesti pol pozicija. A nama se desilo vec gore od svega ovoga.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi dok imamo mladog igrača na istoj ili sličnoj poziciji ja sam za njega, tj Trifu. Da li sam negdje pročitao da  je Angoli rečeno da je slobodan da ide ali on je ostao da se izbori i nije se izborio. Ciao zdravo. 

Sinoć je Trifa igrao malo i ne sumnjam da će igrati više jer moguće je da imamo trenera koji ce ga znati upotrebiti. Mali je sportski drzak i ima dara a i druga mu je sezona domaći igrač. Imamo mi prečih problema. Kako Tomasa i CMM dovesti na viši  nivo,  konstantno. Jareta uvesti u takmicenje. Ratosiljati se Mike. Dobiti sutra valjalo bi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...