Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

I zvanično:
http://kkpartizan.rs/sr/vest/2814/erik-mika-je-novo-pojacanje-partizana?fbclid=IwAR32DERimVy_rVHUmlyew7pM8nnE2kTAI2tKZA-XAX5Q-Y3b_CCfnUXWlkk

Znači, trebalo bi da je to to što se tiče sastava. 

 

edit: kasnim
Iako sam ga gledao samo na highlights-ima, što kaže @Gudura i meni deluje prilično mlitavo, ali videćemo.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

ja ga se samo sećam iz Pionira da smo mislili da je finac, plavušan kao Mika Hakinen,

sad pogledah statistiku, 2 poena u debaklu Breše od Zvezde 103:67

cenim da vam je to privremeno rešenje, jeftin sa oznakom low risk high reward

Link to comment
Share on other sites

@uvrnuto Originalno i posveceno uradjen uvod.

 

Ne verujem da je iko procitao post i nije podelio lajk, pa moze da se zakljuci da je u ovih par dana oko 70 ljudi pratilo podforum kosarku i da je toliko ljudi zainteresovano za domacu kosarku.

 

Sto se tima KKP tice, napravljene su male promene u igrackom kadru, ali ostaje da se vidi kako ce to novi trener da poslozi i da li ce uneti neke nove ideje ili ce pokusati da kopira Italijana. Novi centar se verovatno dovodio sa idejom da bude drugaciji igrac od Moslija. Ne vidim problem i ako on ne bude bio prva opcija u reketu, imate tri centra i za svakog ce biti minuta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Novi centar se verovatno dovodio sa idejom da bude drugaciji igrac od Moslija. Ne vidim problem i ako on ne bude bio prva opcija u reketu, imate tri centra i za svakog ce biti minuta. 

 

 

Ali to i jeste problem, on je jako sličan Mozliju, što se ofanzivnog dela tiče. Nešto bolji range koji svakako nije preterano upotrebljiva stavka, isto tako i igra leđima. Poenterski učinak se svodi na pik, slip, katove, tranziciju. U prevodu, koliko lopti na tacni dobije, toliko će biti poena i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://web.legabasket.it/player/MIK-ERI-95/

 

Nisam gledao(nažalost SK ne daje više Legabasket) Pesaro te sezone, ali sam snimio da ima dobre statse. Pesaro zna da ubode igraca, poslednjeg kog sam gledao tamo(dok je SK prenosio Legabasket) i imao je odlične statse je bio Ostin Daje. 

Reko aj da vidim sad tog Miku u Bresi (dosao u Bresu, a SK prenosi EK) i veliko razočarenje. Previse mekan na oba kraja terena. 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Je l bila neka izjava tipa da ovaj Mika završava ekipu, ili mogu makar da nastavim da se (lažno) nadam dovođenju još jednog igrača?

 

Ne mogu da se ne zapitam, ako je postojala želja da se juri Vilijams ili Rejnolds, a onda da se dovode ovakav igrač?  U čemu je tačno fora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Njemu je ballhandling čak i veći problem od šuta, ali ok, svako unapređenje znači.

 

 

Ipak, ja lično ne verujem neka posebna napredovanja u 27. 28. godini (iako ima izuzetaka naravno). Da se ustali na 32-33% i to iz potpuno otvorenih pozicija, šutubljtm.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, realno *w said:

Ali to i jeste problem, on je jako sličan Mozliju, što se ofanzivnog dela tiče. Nešto bolji range koji svakako nije preterano upotrebljiva stavka, isto tako i igra leđima. Poenterski učinak se svodi na pik, slip, katove, tranziciju. U prevodu, koliko lopti na tacni dobije, toliko će biti poena i to je to.

 

Nisam ga nesto pratio.

 

Kakav je u odbrani?

 

5 hours ago, realno *w said:

Je l bila neka izjava tipa da ovaj Mika završava ekipu, ili mogu makar da nastavim da se (lažno) nadam dovođenju još jednog igrača?

 

Ne mogu da se ne zapitam, ako je postojala želja da se juri Vilijams ili Rejnolds, a onda da se dovode ovakav igrač?  U čemu je tačno fora.

 

Pa nema vise gde da se dovede novi igrac.

 

image.png.b4c2247b48caa1731ebb4a0b5e1646d0.png 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...