Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, Alek The Great said:


 

 


Bilo je ili on ili katanac. A niko nije veci od kluba.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

To je cista laz..nemoguc je katanac, jednostavno se naseli. Bas gorak ukus, a od kluba izgleda ipak veci..kako CZ, tako i vas. Najlakse se praviti lud.

 

Ja licno sam uvek branio Radonjica..nije ista situacija, vasa je cak bila laksa...ovako cekate mig velikog vezira da vam da malo nade, a uvek je tu ta, sledeca sezona...birali ste izmedju casne pogibije i sumornog zivota..

Link to comment
Share on other sites

Ne moguc je katanac ?! ?! ?!

Kad imas apsolutnu vlast moguce je sve bas sve, sto manja prcija to veca moc

A za gasenje kkp-a ti i ne treba ne znam kakva moc u vlasti, jbt kosovo su izdali nece jedan sportski klub

 

A tek price o casnoj pogibiji su mi ono zemlja je ravna ploca

Kakva casna pogibija wtf ?! Sta ja imam od toga sto ce za nekih 20 dina da neko kaze eee kakav je to bio klub ali onaj vucic secer ga ugasi... ja zelim da svoju decu i svoje unuke vodim da gledaju kkp, svoju zenu, svoje sestrice ma svakog ko zeli da ide, da gledam da se nerviramo da se radujemo da navijamo... kakva casna pogibija pa ni ovo zlo nece vecno trajati, treba preziveti, opstati, dok postojimo ima nade... i pamtiti 

 

Link to comment
Share on other sites

Samo da Šilja nema neku ulogu u pribavljanju ZOC-ovog potpisa...

 

U suprotnom, ujutru se ispostavlja da je novi trener Marko Kicanovic, a otac mu nasa nova/stara igracka akvizicija na kljucnoj poziciji.

 

 

Edited by Alex_Serbia
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

To je cista laz..nemoguc je katanac, jednostavno se naseli. Bas gorak ukus, a od kluba izgleda ipak veci..kako CZ, tako i vas. Najlakse se praviti lud.

 

Ja licno sam uvek branio Radonjica..nije ista situacija, vasa je cak bila laksa...ovako cekate mig velikog vezira da vam da malo nade, a uvek je tu ta, sledeca sezona...birali ste izmedju casne pogibije i sumornog zivota..

spletom okolnosti bio sam u pioniru bas na onom delu tribine na kojem su ljudi bili prebijani zato sto nisu "ispostovali" minut cutanja za saleta aka mutavi. takodje, bio sam i na istoku jna kad su se dobijale batine zbog skandiranja "vucicu, pederu".

jos uvek me je sramota jer sam se u pioniru uplasio i takticki pomerio 40 koraka da me drugari od mutavog ne polupaju. sto se tice dogadjaja na jna savest mi je mirna. nisam se sklonio, a ekipa sa juga izabrala je da zrtve budu momak koji je na utakmicu dosao sa devojkom kao i neki stariji simpatizeri.

ta dva dogadjaja (bilo ih je jos, recimo u hali sportova protiv cedevite) upisani su u nas (navijacki) cv i ne moze da ih izbrise podlo podmetanje da smo zarad vezirove pomoci izabrali "sumorni zivot a ne casnu pogibiju".

nego, sta si ti (da ne kazem vi) izabrao, kako bi to nazvao?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Pregovara se sa Zeljkom. U slucaju da prihvati, vjerujte da to nece biti za kikiriki i bit ce uz odredjene garancije.

Bit ce onda zanimljivo vidjeti postove odredjenih forumasa koji i dalje misle da vas drzava ne mazi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sinan Bowie said:

spletom okolnosti bio sam u pioniru bas na onom delu tribine na kojem su ljudi bili prebijani zato sto nisu "ispostovali" minut cutanja za saleta aka mutavi. takodje, bio sam i na istoku jna kad su se dobijale batine zbog skandiranja "vucicu, pederu".

jos uvek me je sramota jer sam se u pioniru uplasio i takticki pomerio 40 koraka da me drugari od mutavog ne polupaju. sto se tice dogadjaja na jna savest mi je mirna. nisam se sklonio, a ekipa sa juga izabrala je da zrtve budu momak koji je na utakmicu dosao sa devojkom kao i neki stariji simpatizeri.

ta dva dogadjaja (bilo ih je jos, recimo u hali sportova protiv cedevite) upisani su u nas (navijacki) cv i ne moze da ih izbrise podlo podmetanje da smo zarad vezirove pomoci izabrali "sumorni zivot a ne casnu pogibiju".

nego, sta si ti (da ne kazem vi) izabrao, kako bi to nazvao?

Nesto slicno, ali ipak drugacije jer je Covic preuzeo tim u doba prosle vlasti, on se lze sa svima, a njegova sreca je sto je psihopata navijac Zvezde. Zna on da treba da ulaze u oba kluba jer su to 90% navijaci ove zemlje i daje hleba i igara gde jedna zemlja direktno finansira oba kluba. Meni se Covic zgadio tim lizanjem, ali isto znam da ce mu Covic zabiti noz u ledja da se tako izrazim cim oseti da padaju. Vas bukvalno maltretiraju i jedan sam od retkih kojem se to ne svidja vise i koji zeli privatizaciju i normalne tokove finansiranja ma ko na vlasti bio, da derbi bud derbi..... Mozda bi u takvoj situaciji imali dva predstavnika u EL i derbiji bili zanimljiviji i pod vecim intezitetom kao Oly vs Pao npr...Samo ocekivao sam neku vasu reakcju, ali Kadinjaca je pala bez ispaljnog metka..

 

KKP i KKCZ nikad ne bi mogli biti ugaseni, to je suluda stvar...al to je moje misljenje.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sinan Bowie said:

spletom okolnosti bio sam u pioniru bas na onom delu tribine na kojem su ljudi bili prebijani zato sto nisu "ispostovali" minut cutanja za saleta aka mutavi. takodje, bio sam i na istoku jna kad su se dobijale batine zbog skandiranja "vucicu, pederu".

jos uvek me je sramota jer sam se u pioniru uplasio i takticki pomerio 40 koraka da me drugari od mutavog ne polupaju. sto se tice dogadjaja na jna savest mi je mirna. nisam se sklonio, a ekipa sa juga izabrala je da zrtve budu momak koji je na utakmicu dosao sa devojkom kao i neki stariji simpatizeri.

ta dva dogadjaja (bilo ih je jos, recimo u hali sportova protiv cedevite) upisani su u nas (navijacki) cv i ne moze da ih izbrise podlo podmetanje da smo zarad vezirove pomoci izabrali "sumorni zivot a ne casnu pogibiju".

nego, sta si ti (da ne kazem vi) izabrao, kako bi to nazvao?

 Isto, matori, i dan danas me je sramota zbog toga što sam se na toj utakmici sklonio... jesam izašao sa utakmice, ali me i danas peče sramota sopstvenog kukavičluka.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šta ima da vas bude sramota što ste se sklonili? Pojedinci protiv nastupajuće horde. Live to fight another day. :wink2: Mene je radovalo što je protiv Astane znatan deo stadiona ispljuvao i organizovane i velikog vođu. Biće zanimljivo kad se ponovo pusti publika.

 

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Nesto slicno, ali ipak drugacije jer je Covic preuzeo tim u doba prosle vlasti, on se lze sa svima, a njegova sreca je sto je psihopata navijac Zvezde. Zna on da treba da ulaze u oba kluba jer su to 90% navijaci ove zemlje i daje hleba i igara gde jedna zemlja direktno finansira oba kluba. Meni se Covic zgadio tim lizanjem, ali isto znam da ce mu Covic zabiti noz u ledja da se tako izrazim cim oseti da padaju. Vas bukvalno maltretiraju i jedan sam od retkih kojem se to ne svidja vise i koji zeli privatizaciju i normalne tokove finansiranja ma ko na vlasti bio, da derbi bud derbi..... Mozda bi u takvoj situaciji imali dva predstavnika u EL i derbiji bili zanimljiviji i pod vecim intezitetom kao Oly vs Pao npr...Samo ocekivao sam neku vasu reakcju, ali Kadinjaca je pala bez ispaljnog metka..

 

KKP i KKCZ nikad ne bi mogli biti ugaseni, to je suluda stvar...al to je moje misljenje.

Nije njemu cilj da ugasi bilo koji klub, slažem se, jer pazi i na banalnije mogućnosti za protest. Međutim, ne bi on dozvolio ni da u strukturama kluba bude ekipa koja mu oponira, tako da bi oni (ili njihovi zamenici), suočeni sa zavrnutim slavinama, pre ili kasnije došli na isto. Ne postoji šansa da svi potencijalni članovi uprave KKP ostanu jedinstveni u otporu bilo kome na vlasti, jer, na kraju krajeva, manji ili veći deo novca uvek mora da doe iz budžeta, a postoje i drugi oblici pritiska na sponzore i slično.

 

U toj jednačini da on bira rukovodstvo, aminuje davanje novca iz budžeta kako bi mogao da kaže šta se bunite ja vas finansiram, da klub bude dovoljno uspešan da bi se navijači primirili, kao i da oba kluba budu uspešna na evropskom nivou kako bi moglo da se kaže da tata voli oba deteta, očigledno nešto ne funkcioniše. Slično je i u drugim državnim preduzećima koja je osvojio - ne možeš stavljati lojalne i podobne a da budu obavezno i uspešni. To se vidi i u FKP. U KKCZ to za sada ide jer je Čović ipak organizaciono uspešniji lik, mada bude poprilično brljotina i povremeno se igra na žici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za ABA i KLS postoje mehanizmi za koje ni Zoc nije dovoljno jak.

Imali smo mi i Duleta, pa znamo sta se desilo, po 9 neisplacenih plata.

Evo sad smo zavrsili sezonu u sali koja zimi ne greje i koja prokisnjava, niko da postavi potanje zasto smo izbaceni iz Pionira.

 

Nama ostaje taj EC i da cekamo promenu vlasti.

 

Ono sto je ohrabrujuce je sto se niko vise ne cima oko domacih takmicenja.

Isprate se utakmice u Evropi i to je to.

 

Sve domace su unistili.

 

  • Like 2
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Zoc je trenutno nas najbolji trener. Pa neka ostane i samo jednu sezonu na klupi Partizana, jeste li vi svesni kakav je to marketinski potez za Srbiju i KKP? Da ne govorim koliko ce ostalim trenerima znaciti da se nadmecu sa njim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kosta said:

Pregovara se sa Zeljkom. U slucaju da prihvati, vjerujte da to nece biti za kikiriki i bit ce uz odredjene garancije.

Bit ce onda zanimljivo vidjeti postove odredjenih forumasa koji i dalje misle da vas drzava ne mazi.

Druze promasio si temu

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Cooper said:

niko da postavi potanje zasto smo izbaceni iz Pionira.

 

Znaci neko vas je "izbacio" iz tradicionalno Zvezdine hale u koju ste usli u doba kad ste poceli aktivnije da igrate Evropu te vam vasa hala na NBGD postaje tesna? I to vas "izbacili" bas u sezoni u kojoj prakticno nema publike...

 

#aparthejd  

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...