Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

23 minutes ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, Liska Manjina said:
Načuo sam danas iz pouzdanog izvora da je mali Kamenjaš iz Sparsa potpisao za Partizan. Ima tu materijala, jako dobar igrač.

Što bi reko čarjišaš iz Strahinjića Bana - dobili smo novu debit karticu i pin code za bankomat - rasipanje državnih sredstava počinje

Šalu na stranu, mislim da dečko ima šlifa i da uz dobar rad može napraviti finu karijeru.  Jako pokretljiv za svoju visinu, škočan, a jak kao bik. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:
11 minutes ago, Kosta said:
Mijesas pojmove 'charshija' i 'Strahinjica bana', to su dvije razlicite stvari emoji6.png
Dobra tekma, ne moze Mega u gostima da se dobije sa 2 poena najboljeg igraca.
Ali uvjeren sam da ulazite u finale.

Aj reši mi oko čaršije i silikonske doline, živ nisam...

Tema je KK Partizan,a ne 'navuci kolegu forumasa na tanak led' 😉

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo cudno gledati Milenka a pogotovo Gagija u nekom dresu domace ekipe koja nije KKP. I tuzno.

 

Ali dobro, propasti necemo prema tome da vidimo sta se moze probrati od decurlije za naredni period.

 

I da, moooozda mozdacko sam se ogresio o VJ-a, deluje da ipak jeste razvio neku svoju trenersku misao, ali hajde videcemo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zorex said:

Petrušev i Gagi za Zagorca. Milsim da je pošteno, mladi nabijač brojki i veteran koji izlazi iz povrede za Nba igrača. Ako baš mora, dodati i Dangubića.

1622617037976.jpg.9dd15adc00c172c2c2130b2bb2e532be.jpg

 

https://youtu.be/VuYquDZUQnU

 

Ako ne uspe u košarci (kao što nije), uvek može da napiše knjigu "Od miljenika navijača do najomraženijeg lika for dummies". Težak pajser postao.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Ta praksa dovodjenja igraca pre trenera se i do sada pokazala sjajnom, pa sto bismo je sada prekidali...

Zar nije trener vec doveden? Onaj iz Rusije sto mu je specijalnost vadjenje klubova iz bula? I sva pojacanja se dovode uz njegov amin.

Kosta?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko Kosta zna, ne dolazi vam trener iz Rusije. Na kraju sezone ce se vidjeti sa odredjenim igracima da li su voljni da ostanu/potpisu nove ugovore.
Lukic se pominjao pre 3 meseca, kao tada je dogovoren usmeno. Receno je da ce da sacekaju kraj sezone, da ispostuju Matovica i eventualno sacekaju neko zvucnije ime. Kako stvari stoje to nam je to.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alek The Great said:

Lukic se pominjao pre 3 meseca, kao tada je dogovoren usmeno. Receno je da ce da sacekaju kraj sezone, da ispostuju Matovica i eventualno sacekaju neko zvucnije ime. Kako stvari stoje to nam je to.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Ako govoris o Zokiju Lukicu, mislim da bi vam on bio odlicno rjesenje,ali samo ako mu na duge staze date odresene ruke. Ne postoji grobar koji bi nakon takvog poteza sumnjao u Ostoju.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, zorex said:

Petrušev i Gagi za Zagorca. Milsim da je pošteno, mladi nabijač brojki i veteran koji izlazi iz povrede za Nba igrača. Ako baš mora, dodati i Dangubića.

1622617037976.jpg.9dd15adc00c172c2c2130b2bb2e532be.jpg

 

Lep dres.

Nego lep i grb na dresu...

Ne da Filip nista gratis...

1.jpg

Edited by Decembarski
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...