Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Meni je ovo jedan od naj momenata u sportu. Ovo je nesto sto ce se na ovim prostorima pominjati zauvek. 

 

Nesto zbog cega iskreno zavidim Partizanovcima (u skroz pozitivnom smislu - voleo bih da se i nama ovako nesto desilo, a ne da se vama nije desilo; gledao sam utakmicu, bio sam zaista srecan zbog ove trojke).  

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ranzo said:

Nemaju istu tezinu, ovom trojkom je osvojen trofej

Za Partizan jednako teška ako ne i teža. 

Mislim meni ne smeta, malo smo se pročistili... Ostali samo pravovjerni. 

Još da su u upravi prepoznali trenutak za potpuni reset, sad bi već bili na zdravim nogama. 

 

 

 

 

 

 

Nisam taj lik, ali malo poslije Dušanove trojke sam pomislio 'potrošićemo sreću' 

Nije me to finale  toliko dirnulo, Pariz je bio blizu a uzeti ABAu  tada je bilo skoro pa normalno... 

I istrošismo sreću /:

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Referent said:

Priznajem ovde samo i nigde više, drugima pričam priču kako sam uleteo u TV salu u NS studenjaku na drugo promašeno Robertsa i vrištao kao da me kolju posle trojke, a u stvari sam šetao po Keju sa devojkom...

Šta da ti kažem, ja sam bio negde na putu između Beča i Pešte, a tadašnja devojka mi je poslala par poruka da je Partizan pobedio i bez preteranih detalja. Tek sam uveče shvatio da sam se spasio srčke u najavi.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2021 at 3:48 PM, Kooineeperk said:

Meni je ovo jedan od naj momenata u sportu. Ovo je nesto sto ce se na ovim prostorima pominjati zauvek. 

 

Nesto zbog cega iskreno zavidim Partizanovcima (u skroz pozitivnom smislu - voleo bih da se i nama ovako nesto desilo, a ne da se vama nije desilo; gledao sam utakmicu, bio sam zaista srecan zbog ove trojke).  

 

Ne samo momenat, epski mec je u pitanju, jedan zbog kojeg se voli magicna igra pod obrucima.

 

Toliko promena emocija u par sekundi, toliko su i jedan i drugi klub zeleli tu titulu.

 

Ko veruje u bogove kosarke moze da se seti kako se sve zavrsilo 2014. - Cibona koja je primila lud kos sa zvukom sirene je osvojila titulu tako sto Crvena zvezda bukvalno nije mogla da pogodi nista iza linije 6,75 (cuvenih 2-32), dok je Partizan koji je "ukrao" pobedu Ciboni na onakav nacin ostao bez finala (i verovatno titule).

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Jakob Aman said:

Sledecu godinu igramo u replikama dresova iz 92. Nadam se da je to dobar znak.

Samo da brojeve iz generacije `92 iskljuce iz brojeva u sledecoj generaciji.

Mora da se stekne pravo i zasluge  da se dres urami  i povuce na vrh hale.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ostoja ulazi u poslednju godinu ugovora i obećao je da će ići na sve ili ništa.

Već se pominju neka zanimljiva imena, kao npr Makro Luković, Stefan Pot, Ivan Marinković, Filip Barna, Kutlešić...

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...