Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

2 hours ago, Gudura said:

Da, ali ovo gore je tupe😀

Ne razumem se u te stvari, ali mislim da je naš mili Ostoja išao na presađivanje kose što se reklamirala na SK za vreme utakmica Partizana. Igrom slučaja, znam iz priče lika koji je na reklami i njemu je presađena kosa. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alek The Great said:

Da li bi to mogao da nam dodje Sale za trenera?!


 

Mislis zbog ovoga presadjivanja kose....

Shalu i Saloa  na stranu ja bih Matovica njemu ekipa u ovom revijalnom delu sezone liči na nešto, još ako u domaćoj ligi za koju će svi da naduvaju tenzije bude isto...ja bih probao sa njim. Ionako su nam ambicije "use i u svoje kljuse" što je ilustrovano već par redova iznad. 

Edited by odupri se ludilu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja pretpostavljam da se juri ozbiljniji trener jer je novi SD nedavno izjavio da se "trazi trener zbog kojeg ce igraci zeleti da dodju u Partizan".
Ne znaci to da ce to biti Obradovic, Pesic, Djordjevic..., ali budimo realni, to u ovom trenutku sigurno nije Matovic. Trener mora da bude prioritet u ovom trenutku i njegovo angazovanje mora doci pre svih ostalih. Meni je jasno da klub kao ima neku viziju, ali svaki trener (a pogotovo trener zbog kojeg igraci dolaze u klub) ce zeleti da tim pravi po svojoj viziji. Treba imati u vidu da 5-6 igraca imaju ugovor i za sledecu sezonu, a kakvu smo imali tesko da je neko od njih bas trazen na trzistu.
Poznavajuci nas, ceka nas dosadno leto, da budemo hepi ako nadjemo trenera do polaska klinca u skolu. I onda dodje septembar kad se uzimaju ostaci.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jbg trener je bio prioritet od početka sezone, pa sada Matovic drži lekcije tim istim prioritetima.

 

Ja mislim da mi moramo da se odreknemo sezone ili dvije ako želimo da budemo tim kakav smo bili i kakvog volimo da se sjećamo. Pa posljednicno mislim da je svejedno Matović, Djordjević ili neko treći ako ćemo ih ćerati poslije mjesec dva jer eto nismo prvi. 

 

Spoiler

Valjalo bi o ovome malo detaljnije ali mi se nešto ne da da pišem duže postove već neko vrijeme. 

 

edit: nisu slova, nego kvačice :classic_smile:

Edited by Ne sam Safete
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...