Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

On 4/3/2021 at 10:53 PM, Jakob Aman said:

Tomas igra za novo uhlebljenje. Ne bih voleo više tako nekonstantne strance.

Jare i Mozli, ostali put pod noge.

 

To sam i ja pomislio. Sa ovakvim pristupom od početka sezone, bila bi drugačija priča.

Razumem da varira forma u šutu recimo, ali čovek visi na skoku na obe strane terena, svaka je njegova.

 

Što se tiče ostajanja/teranja, možemo do sutra objašnjavati kako neki nisu za KKP, ali svejedno kad će se dovesti isti, ili još gori mediokriteti. Jednostavno, koliko para, toliko muzike, retki su izuzeci.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, realno *w said:

 

To sam i ja pomislio. Sa ovakvim pristupom od početka sezone, bila bi drugačija priča.

Razumem da varira forma u šutu recimo, ali čovek visi na skoku na obe strane terena, svaka je njegova.

 

Istini na volju, Tomasov pristup je već poodavno na zaista odličnom nivou. Kapiram naravno da novi ugovor tu ima svoju ulogu, ali da su sa pristupom i borbenošću bili kao on, danas bi vjerovatno sezona imala mnogo više smisla.

Link to comment
Share on other sites

Oprašmo ih kvalitetno, sa sve 30ak asistencija ... ne sjećam se kad smo imali toliko.

Počeću da vjerujem Matoviću, nekako izgledamo kao ekipa i stalo nam je do pobjede mnogo više u ovih nekoliko bezveznih utakmica nego u periodima kad se sezona lomila. Volim vidjeti kad klupa skače na svaki dobar potez, kad se bodre medjusobno i poslije greške.

 

Paige dvije za redom ima 5 asistencija, ni toga se ne sjećam.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Dzoli Mijatović ponovo u stručnom štabu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Alex_Serbia said:

Iako u fmp ima dosta dobrih i talentovanih momaka, kojima zelim dobre karijere...treba ih gaziti svakom prilikom sa sto vise razlike, zbog deceniju+ duge sklanjalice starijoj mlađoj seki.

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...