Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ako bude moralo da se odigra do poslednje utakmice grupne faze u nasoj grupi (15.12.) onda jedino da mi odlozimo nasu tekmu protiv Mornara i oni njihovu protiv Trenta i da se odigra u vikend varijanti.
Uvek postoji varijanta da celo poslednje kolo grupe odloze za nedelju dana, a neodigrane odigraju tog 15.12.

Link to comment
Share on other sites

Na preskok sam gledao onaj trening od sat i po tacnije nisam sva ponavljanja pratio ali uglavnom sve što su radili....elem par meni zanimljivih stvari.

Ali Nikolic je olabavio ručicu i izgleda opušteniji taj šut, e sad naravno do glave, uloge i ostalih detalja je ali ukoliko je šut popravio imaće dimenziju vise. I naravno ako povreda nije uticala na njegovu atletiku. Inače radio individualno je sa Doncicem u SLO valjda ga je nešto i naučio 😁.

Jare šutira i to je dobro neka se on polako vrati jer trenutno nije u formi i to bi izazvalo frustraciju kod njega. Biće on nama bitniji kasnije. 

Novica obučava Miku centarsku tehniku, pozicioniranje prijem lopte finte zavrsavanje al sve bukvalno. Čak mi se čini u jednom momentu mu objašnjava  mekocu izbacaja da se manje udrveni, opusti.(Mogao bi Rashon na gajbi nešto da organizuje glede opustanja😎)  Ovo je najinteresantniji dio ili će ga naučiti ili odrobijati🙃 nema druge. Dok rade sa njim ima nade.

Uglavnom čini mi se da je trener zasukao rukave i posvećen je detaljima... u jednom momentu je uzeo loptu od Jareta da mu pokaze šta hoće...par promjena  šut i pljas. Slatko sam se ismijao.

Fina radna atmosfera a kad je tako dobro je.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...