Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Steta za ovaj poslednji napad. Bilo je vremena za smisleniju odluku, ali imao je Kodi taj floater samo sto nije pogodio.

 

Ne mozemo biti nezadovoljni, potovo jer smo se nekoliko puta vracali nakon dvocifrenog minusa. Odbijali smo da umremo, sto neko rece na liveu.

 

Ako ova utakmica pokaze igracima da mogu vise od trenutnog, bice jako vredna.

 

Pojacanja su svakako neophodna.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iz poštovanja prema Mozliju bi trebalo da prestanemo da pišemo da nam fali prvi centar. Bravo majstore, šteta pa nije sebe, a i mini Moa, počastio prikucavanjem ovog CMM floatera. 

 

Tomas bravo! 

 

Uopšte nisam očekivao utakmicu na jednu loptu, svaka čast momci. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Solidan nivo partizanštine, nemamo za čim da žalimo iako ne izgleda tako.

Doselekcija, krv, rad, znoj, i biće ovo dobro...

 

Ulogovao se da bi napisao isto ovo. Što smo više gubili, to smo jače grizli, to je ono što sam prvo želeo da vidim.

 

Odstraniti par štetočina, ako je moguće dovesti nekoga, još malo Sašo da zategne i možemo da igramo makar pošteno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Odstraniti par štetočina, ako je moguće dovesti nekoga, još malo Sašo da zategne i možemo da igramo makar pošteno.

 

Na koga misliš? 

 

Nadam se da se Sašo nije samo prilagođavao današnjoj utakmici već i da je hteo nešto više da nam kaže ovom minutažom za Nikolu Jankovića. 

4/5 ko leba. 

Link to comment
Share on other sites

Elem, premotah sada zadnji minut, šteta što sudije toliko dvoumile da li da sviraju duplu Lojdu ili 6 sekundi u reketu Obrajanta, pa na kraju nisu svirali ništa. Al dobro, bilo je i sa druge strane nekih situacija, jedino što je ovo bio koš za pobedu.

 

CMM je lud i on po meni ne treba da igra završnice. On jednostavno ne razlikuje zadnji minut i bilo koji drugi deo tekme.

 

Izabrati onaj foluter u momentu kada na jednoj strani Gorda, na drugoj Pejdž, sami kao duhovi.  Čist poklon protivniku.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uvrnuto said:

 

Na koga misliš? 

 

Nadam se da se Sašo nije samo prilagođavao današnjoj utakmici već i da je hteo nešto više da nam kaže ovom minutažom za Nikolu Jankovića. 

4/5 ko leba. 

 

Stefan Janković, Mika za početak.

 

Nikola Janković i Novica da se bore za 12. igrača u timu, tj da uvek bude jedan van tima. 

 

Nikola Janković danas -12 za 7 minuta. Za takvo nešto se baš treba potruditi. Po toj -/+ statistici, odmah posle njega ide defanzivna zver, očekivano.

 

Dok recimo Wil Mozli +12 .... apsolutni car.

Edited by realno *w
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam kriv, urlao sam Kodiju da završava sam poslednji napad, a nisam mu rekao da ide do kraja na ulaz kad je u reketu imao samo Davidovca, a ne na jebeni flouter.

 

Kontre smo loše igrali čitav meč, mislim da je jedina koja prošla ona kad je Kodi opet nešto zaglavinjao, pa uvalio loptu Radetu a ovaj je nekako ugurao u koš. Svi ostali pokušaji da se nešto odigra u tranziciji su loše prošli. Zato sam mislio da nam je najbolja šansa da Kodi ide jako i do samog kraja.

 

Dobro je ovo, s obzirom da je glavni cilj bio da odbranimo Kuperovih 41, pišemo ovde pobedu od 40 razlike.

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Alek The Great said:

Ma covek je resio da zavrsava i to je to. Ajd mozda je Loyd i delimicno pokrio Pejdza, ali Gordic sam kao duh.043cde9a6aef11ae9fcaa1af769f1155.jpg

 

Pa ovo je mnogo gore nego sto je delovalo u tom delicu sekunde... bezmozgas je mogao biti apsolutni heroj da je samo dodao loptu desno na zicer...

 

Alek, zbog tebe cu probditi celu noc sada 😢

Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2020 at 11:37 AM, Cooper said:

Završili smo Radovića i slovenačke sudije za sutra.
Ako ništa bar nam borba kroz institucije ide.

 

Sledeci put da se zavrse i neki malo siri obruci, da udje jos koja trojka (ali paziti da se izrotiraju obruci po cetvrtinama ako je ikako moguce, neka teta pionirka Mara iskljuci svetlo onako slucajno).

I to je onda to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lako je zaključiti kada seciramo gif dok sedimo u sobi.

treba reći i da taj šatro idealni pas batagordi ili pageu treba da putuje do tih igrača makar sekund (mekintajer izbacuje šut nešto posle te 3 sekunde do kraja)

- e pa onda i taj igrač koji je prihvatio loptu treba da napravi neki motion, dip + izbačaj.

 

hoću da kažem, pitanje je da li bi ostao i ceo sekund igračima na trici za šut, postojala je realna opasnost da istekne vreme pa bi onda pričali kakva je jajara što ne završava sam nego uvaljuje vruć krompir kolegama na trici.

 

uostalom, ovaj floater ili šta je, sa linije slobodnjaka nije loš šut, toliki osećaj mekintajer ima, nije uzeo nešto sumanuto.

 

po meni sasvim okej izbor, pogotovo imajući u vidu vreme, gde ne možeš sad u tranziciji da imaš poseban ekran u glavi i da pratiš semafor, pa jedan za saigrače i jedan za situaciju koju ima ispred sebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kazem, pogadjao je on to. Mozda i vise u Cedeviti nego sada kod nas. Sut nije bio nerezonski.
Vreme ovde uooste nije problem. Bilo je igraca koji naprave C2C za 4sek, a da ne govorim o ovoj situaciji. Ovde je cak i Gorda, koji ima nesto sporiji izbacaj, mogao komotno da stigne da se namesti, mozda i udje metar do dva unutra i izbaci pre sirene. A Markus pogotovo.
Nego, ja ako sam dobro shvatio trener je trazio da CMM zavrsava ako odbrane napad i tu se zavrsava svaka prica. Pitanje je samo da li ovo "zavrsava" znaci iskljucivo sut ili i mogucnost asistencije.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Alek The Great said:


Vreme ovde uooste nije problem. Bilo je igraca koji naprave C2C za 4sek, a da ne govorim o ovoj situaciji. Ovde je cak i Gorda, koji ima nesto sporiji izbacaj, mogao komotno da stigne da se namesti, mozda i udje metar do dva unutra i izbaci pre sirene. A Markus pogotovo.
 

 

ne slažem se da je tako komotno. taman i da CMM ima ta "tri ekrana" u glavi dok juri kroz tranziciju, u trenutku kada šutira, dodavanje levo ili desno sve do linije za tri, traje cca sekundu. ostaje sekunda da gorda ili page izvedu šut i to je to.

 

svakako ta asistencija za 3 nije neka očigledno bolja opcija od tog floatera sa slobodnjaka. ne mogu da tvrdim ništa kategorički ali znam da bih ja na CMM mestu odabrao isto ovo što i on umesto dodavanja

Edited by đubrivo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma ako si dobio instrukciju od trenera da zavrsavas sutem, nalazis najbolju poziciju i to cinis. Mozemo sad diskutovati da li je mozda trebao da krene "jako i do samog kraja", ali opet to ne znaci da bi se zavrsilo bolje po nas. To sam i sinoc rekao - resio je (dobio instrukciju) da sutira i to je to, nista drugo nije dolazilo u obzir.
Meni je uvek bolja opcija otvoreni sut za 3p nego ovakvi flouteri. Trener ocigledno ne misli tako (ili staje u odbranu CMM-a tvrdeci da je imao dobru poziciju), covek prima platu za to i zna bolje od mene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...