Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ma kakvi, uz Žoca dolaze i neki Raškovićevi igrači 100%. Što se tiče para, biće ih sigurno. Ukoliko bude sve ok, samo dovođenje Žoca prodaje 15k sezonskih, ubeđen sam u to. 
To je normalno. Ali nemoj da ti uvaljuje razne Kutlesice, Rakicevice i slicno. Evo moze Kruno, Smailagic...

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki Dzep said:

 

Iskren da budem, ne vidim kako bismo mogli da damo ozbiljan novac i ugrozimo KKCZV ili Futuru. Ja se nekako nadam da je čovek došao da radi sa nekom novom decom i da od njih proba nešto da napravi i nekako bi mi to bilo draže od pokušaja instant uspeha (a na duže staze moglo bi biti i za sve nas korisnije). Ali kapiram da će nam narednih mesec dana dati odgovor na to pitanje

 

Željko radi sa milionima, ne moraš da brineš za pare. Da toga nema, ne bi ni dolazio. Krajnje jednostavno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo je mozda i najveci potpis u istoriji domace kosarke, racunajuci i Divca i Pekovica.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Tacno. Retko se desavalo da jedan NBA igrac poput Divca u sred sezone dodje u neki klub u Beogradu hehe
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki Dzep said:

 

Izvinjacam se, nisam se dobro izrazio - ne očekujem ništa prve godine. Naravno da se igra za titule ali ne očekujem da bude ej evo ga Žoc, odmah titula, i to mora, ili to ili propast. Nikako, očekujem samo da prvo naš sastav, a drugo, naša igra, konačno dobiju smisao.

Koviiljko ili Koviljka?

To nas intereuje!

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

I komšije su prošle godine dovele legendu Obradovića početkom sezone, pa je radila pedalina za par meseci.

Nemojmo padati u euforiju, i nama može isto da se desi...

 

 

 

 

Ovaj Obradović nije ćelav pa samim tim ne može biti prevara :s_d:

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...