Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

4 hours ago, Barkley#34 said:

Šta ima da vas bude sramota što ste se sklonili? Pojedinci protiv nastupajuće horde. Live to fight another day. :wink2: Mene je radovalo što je protiv Astane znatan deo stadiona ispljuvao i organizovane i velikog vođu. Biće zanimljivo kad se ponovo pusti publika.

 

Nije njemu cilj da ugasi bilo koji klub, slažem se, jer pazi i na banalnije mogućnosti za protest. Međutim, ne bi on dozvolio ni da u strukturama kluba bude ekipa koja mu oponira, tako da bi oni (ili njihovi zamenici), suočeni sa zavrnutim slavinama, pre ili kasnije došli na isto. Ne postoji šansa da svi potencijalni članovi uprave KKP ostanu jedinstveni u otporu bilo kome na vlasti, jer, na kraju krajeva, manji ili veći deo novca uvek mora da doe iz budžeta, a postoje i drugi oblici pritiska na sponzore i slično.

 

U toj jednačini da on bira rukovodstvo, aminuje davanje novca iz budžeta kako bi mogao da kaže šta se bunite ja vas finansiram, da klub bude dovoljno uspešan da bi se navijači primirili, kao i da oba kluba budu uspešna na evropskom nivou kako bi moglo da se kaže da tata voli oba deteta, očigledno nešto ne funkcioniše. Slično je i u drugim državnim preduzećima koja je osvojio - ne možeš stavljati lojalne i podobne a da budu obavezno i uspešni. To se vidi i u FKP. U KKCZ to za sada ide jer je Čović ipak organizaciono uspešniji lik, mada bude poprilično brljotina i povremeno se igra na žici.

Nema filozofije u evropskom sportu, visina budzeta ti odredjuje sudbinu. Nema tu nikakve pameti...Sta ste dobili sto ste pali pod Limarove skute...bas nista, casnije se ugasiti nego dozvoliti jednu takvu  pojavu da vodi klub kao Ostoja.

 

Mislim da je ovo sa Obradovicem kao nama sa Teom...lik vas zajebava. Jbte pre Sloba kad je pendrecio..dralo se spasi Srbiju i ..... sad se cuti..on ima pare,on moze sve...kratak je put...

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MilošVB said:

Za ovo postoji Tata.

 

Žocu je ponuđeno 55k mesečno.

 

Au, ako Zoc ovo prihvati onda je stvarno tacno ono, zar ludost nekad nije dobra? Pa toliko je imao Trinki a njih dvojica su razlicita liga, koliko god potencijala Italijan imao.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, MilošVB said:

Za ovo postoji Tata.

 

Žocu je ponuđeno 55k mesečno.

nije ovo tačno, ponudjen mu je jedan range rover, vagon neprskanog krompira iz prislonice, vaučeri za školu jahanja za celu familiju i mnogo ljubavi

  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

Znaci neko vas je "izbacio" iz tradicionalno Zvezdine hale u koju ste usli u doba kad ste poceli aktivnije da igrate Evropu te vam vasa hala na NBGD postaje tesna? I to vas "izbacili" bas u sezoni u kojoj prakticno nema publike...

 

#aparthejd  

Sta znaci tradicionalno zvezdina hala, jel to vasa hala, jel pravljena za vas, tamo prvi presli pa sta, jel arena sad nasa hala jel smo je prvi napunili

Mi smo oterani iz pionira u arenu dok su se navijacima prodavali muda za bubrege kako se to radi zbog el i ako je svakom sa dva klikera u glavi bilo jasno da od toga nema nista... jel mislis da je isplativije biti domacin u areni u svim utakmicama aba lige pa i evrokupa pa i one nase nesrece sto se zove superliga... koji klub ce imati punu arenu protiv krke ili metalca ?! 

Kako mislis u sezoni u kojoj nema publike, dok je kinez jeo slepog misa mi smo vec bili u areni...

 

Imate temu za ovakve postove

Nema potrebe da dolazite ovde i otvarate nam oci

Budite srecni sto vi znate sta je istina a nas ostavite da zivimo u zablidi

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ranzo said:

Sta znaci tradicionalno zvezdina hala, jel to vasa hala, jel pravljena za vas, tamo prvi presli pa sta, jel arena sad nasa hala jel smo je prvi napunili

Nemoj da se pravis blesav, razumes dobro sta sam napisao. Zna se ko je do 90ih tamo najvise utakmica igrao. Uvek je postojala takva podela. Naravno da nije nasa, kao sto ni NBGD nije vasa, kao sto ni Arena nije nicija. 

E onda ste prerasli NBGD halu, i to je ok, logicno je bilo da predjete i vi u Pionir. 

 

31 minutes ago, ranzo said:

Mi smo oterani iz pionira u arenu dok su se navijacima prodavali muda za bubrege kako se to radi zbog el i ako je svakom sa dva klikera u glavi bilo jasno da od toga nema nista...

Ahahahaha pa ovo je novi level. Zamislite sta su mi radili, terali su me da pijem Guinness a ja sam hteo Jelen. Taj level. 

 

31 minutes ago, ranzo said:

jel mislis da je isplativije biti domacin u areni u svim utakmicama aba lige pa i evrokupa pa i one nase nesrece sto se zove superliga... koji klub ce imati punu arenu protiv krke ili metalca ?! 

To pitaj Ostoju a ne mene... a mozes i onog vaseg Grbovica koji vodi tu Arenu.

image.png.61d4d40f4fe92260c95e4a625878133e.png

 

31 minutes ago, ranzo said:

Kako mislis u sezoni u kojoj nema publike, dok je kinez jeo slepog misa mi smo vec bili u areni...

Mislim na prelazak u halu Ranko Zeravica jer je Arena postala Covid bolnica a iz Pionira su vas "izbacili". Ako ti i dalje mislis da ste iz Pionira "oterani" u Arenu, ok. 😄 

 

31 minutes ago, ranzo said:

Imate temu za ovakve postove

Nema potrebe da dolazite ovde i otvarate nam oci

Budite srecni sto vi znate sta je istina a nas ostavite da zivimo u zablidi

To kazi drugaru a ne meni. Ja sam odgovorio a ne zapoceo ovu pricu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Devil In My Pants said:

Nema filozofije u evropskom sportu, visina budzeta ti odredjuje sudbinu. Nema tu nikakve pameti...Sta ste dobili sto ste pali pod Limarove skute...bas nista, casnije se ugasiti nego dozvoliti jednu takvu  pojavu da vodi klub kao Ostoja.

 

Mislim da je ovo sa Obradovicem kao nama sa Teom...lik vas zajebava. Jbte pre Sloba kad je pendrecio..dralo se spasi Srbiju i ..... sad se cuti..on ima pare,on moze sve...kratak je put...

Možemo ti i ja da pričamo šta mi smatramo boljim ili časnijim ali kažem ti da nije postojala šansa da se tako nešto desi. Nije realno, jednostavno.

 

Ne mislim da nas Žoc zajebava - čovek je pomagao i direktno nam punio budžet u Duletovo vreme a i kasnije. Međutim, on ima neko ime i poziciju i neće ići ispod nekog nivoa, ne samo kad je u pitanju novac nego i sastav ekipe i ozbiljnost kluba.

 

Znaš kako, meni je sve ovo ogavno, ali posle sam malo razmislio - pa i u to vreme pendrečenja su treneri i igrači gledali svoja posla. Zašto bi sada bilo drugačije? Politika se promeni, rezultati ostanu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Barkley#34 said:

Možemo ti i ja da pričamo šta mi smatramo boljim ili časnijim ali kažem ti da nije postojala šansa da se tako nešto desi. Nije realno, jednostavno.

 

Ne mislim da nas Žoc zajebava - čovek je pomagao i direktno nam punio budžet u Duletovo vreme a i kasnije. Međutim, on ima neko ime i poziciju i neće ići ispod nekog nivoa, ne samo kad je u pitanju novac nego i sastav ekipe i ozbiljnost kluba.

 

Znaš kako, meni je sve ovo ogavno, ali posle sam malo razmislio - pa i u to vreme pendrečenja su treneri i igrači gledali svoja posla. Zašto bi sada bilo drugačije? Politika se promeni, rezultati ostanu. 

To jeste sustinski problem. Tako i nasi pisu kako je Zvezda vecna, a Covic prolazan. Nisam siguran da ce sva ova bruka danas biti nesto vredno pomena ili hvaljenja ako ova drzava ikad bude drzava..

 

Svi gledamo svoja posla, tj u principu tudja i zivot je lep...sta se radilo za zivota,cutalo i ziveo u najgoroj eri Srbiji od kad postoji. Nikad veci broj patriota i nikad veci broj kukavica...

 

Mozemo se ovde lagati do sutra, ali to su cinjenice, ne mislim tu samo na vasu stranu...vec generalno!! Da uradis nesto bitno u zivotu, da priznaju i drugi..prvo se mora otici/pobeci iz Srbije. Da ne idem u off..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...