Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, Kosta said:

Navodno se interesirate za Domagoja Vukovica iz Zadra. Power forward pozicija.

 

Nadam se da se zezas... 

 

Prvo - sto ce se naci neko "pametan" da mu gleda u pasos. Drugo - upitan je kvalitet. 

 

Secam se da je punio sve kolone tamo pred pandemiju, bio je bas brutalan u jednoj losoj ekipi. Procenti suta su mu bili nestvarni koliko se secam - bacih pogled sada dogurao je do 71/41/80 u sezoni! Za jednog PF izvanredno! 10 poena u proseku uz 7-8 skokova i 2 asistencije po utakmici... 

 

A onda ove sezone totalno propao. 58/25/56% 

 

Nije mator (27 godina) ali nije ovo renome Partizana. Bolji od Stefana Jankovica gotovo sigurno ali ipak... 

Link to comment
Share on other sites

Mi kao Jugoslovenski klub nemamo problem sa tim. U nasem dvoristu se ne bacaju papci 🙂

 

Nego, samo sam dosao da pozdravim Jareta, zahvalim mu se za sve i pozelim srecu u novom klubu.

A i da pozelim sve najgore novinarima sa njihovim senzacionalistickim naslovima gde nam se prakticno otima igrac kojem je istekao ugovor.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Marvin said:

Mi kao Jugoslovenski klub nemamo problem sa tim. U nasem dvoristu se ne bacaju papci 🙂

 

Nego, samo sam dosao da pozdravim Jareta, zahvalim mu se za sve i pozelim srecu u novom klubu.

A i da pozelim sve najgore novinarima sa njihovim senzacionalistickim naslovima gde nam se prakticno otima igrac kojem je istekao ugovor.

Sve najbolje Jaretu. Mi ako njega nismo uspeli da zadrzimo, mislim da treba definitivno da idemo na kompletni rebuild. Nista preko 24 godine i 3 godine ugovora.

Trifi ovo leto prirediti 1 svakodnevno psihicko maltretiranje (eh Dule...). Ako iz toga izadje kao igrac, oko njega graditi tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kada sam poslednji put gledao kog igrača bi mogao Partizan da dovede, ali posle ove sezone u kojoj su prečesto krvarile oči, evo skromnog doprinosa. Za danas:

 

Tre Bel-Hejns, plej, '95 godište

 

Omaleni skorer koji podseća na sirotinjsku verziju ružnijeg igrača istog imena, trpao je nemilice u Švabiji, Bajernu je u 4 tekme u plejofu sasuo 112 poena. Klasičan lik koji mora da bude prva violina ekipe, ali nekada je i to ok opcija. Veoma ugodan za gledanje. Za osrednju Evrokup ekipu (to smo mi, ako nas prime) je vrlo dobo rešenje. Može biti da mu je porasla cena posle ove sezone, ali uvek je bolje platiti jednog igrača koji je sigurica jače. Uz zaradu od Jaramaza i pomoć države - sigurno je izvodljivo. Dečko je vredan, leti ide kući i igra kanadsku ligu, takodje je iz Ontarija tako da se tu već javlja potencijal za smrtonosni pnp sa Jankovićem. 

 

Ovde ide omaž za @realno *w

Što bi se reklo, pakuj!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zorex said:

Uz zaradu od Jaramaza

 

42 minutes ago, Ne sam Safete said:

Zarada od Jaramaza = 0 eura 

 

Mozda je @zorex mislio na finansijsku pozitivutm?

 

Sad sam pogledao stare vesti i ako je tacno sta je pisano i nije bilo izmena u medjuvremenu, on je imao ugovor do kraja ove sezone. Znac stvarno 0. 

Link to comment
Share on other sites

Dok sa druge strane postoji mogućnost da zaradimo od:

1. Mosley

2. Rashawn

3. Paige

4. mooooooožda Dangubić

5. Dao bog ,al neće - ZagoRade

 

Meni iskreno drago što je Ognjen otišao - čisto zbog njega.

Čovek je vaskrso u klubu i sad je vreme da se oproba u EL.

Ko bi ,a da ne mora, ostao u ovom čemeru od kluba što naš kkP danas predstavlja?

 

Edited by Luchifer89
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2021 at 7:34 PM, jedibojan said:

Trifi ovo leto prirediti 1 svakodnevno psihicko maltretiranje (eh Dule...). Ako iz toga izadje kao igrac, oko njega graditi tim.

 

Ček, šta? 😁

 

'Ajd kad smo kod Trife, koje segmente mu popraviti da bi bio legit prva opcija? Na čemu treba raditi?

Link to comment
Share on other sites

Ili bolje na čemu prvo treba da radi.

 

Nekako je u svim kategorijama nedorečen. Dobar šuter ali treba još da radi, odbranu popravio ali ista situacija kao sa šutem, završavanje na ubruču pogledati pod odbrana :classic_smile:

 

edit: ja bih pravio čistu trojku od njega

Edited by Ne sam Safete
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Princeton said:

 

Ček, šta? 😁

 

'Ajd kad smo kod Trife, koje segmente mu popraviti da bi bio legit prva opcija? Na čemu treba raditi?

Na psihi prvo, pa sve ostalo. On je za mene ogroman potencijal, ali kao sto Safet rece, ima sve ali je u svemu nedorecen. Moze da bude fantastican all-around igrac, a moze da bude i bust.

Sa svojim godinama on pre svega mora da zaradi status tako sto ce da kidise u odbrani, da bude nesnosan na skoku, da vuce kontre, a decko igra mnogo nonsalantno. Kad ga gledam na terenu uvek mi deluje polu zainteresovan.

Na to sam mislio kad sam rekao da mu treba neki manijak koji ce ga naterati da propisa krv i koji ce mu objasniti sta je potrebno da bi se postao vrhunski igrac. E ako posle toga Trifa odluci da zeli da bude vrhunski igrac, siguran sam da to moze i da postane. Plafon u svim segmentima igre mu je visok, ali se do plafona stize samo ako imas poseban mindset.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton said:

 

Ček, šta? 😁

 

'Ajd kad smo kod Trife, koje segmente mu popraviti da bi bio legit prva opcija? Na čemu treba raditi?

Trifi treba ocinski pristup koji ce mu ukazati na sve njegove nedostatke u zivotu i  na terenu.

 

4094960-6160418899-tumbl.gif

 

:default_coffee:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...