Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ovaj menađerski potez sa dovlačenjem mandrila na nebitnu utakmicu je zadnji ekser u kovčeg. Samo zbog ovog bi trebao biti išutiran iz kluba za sva vremena. Aj što je beskičmenjak nego još misli da smo svi sisali vesla.
Vidim da nisi deo charshije
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

Aj ne serite vas dvojica - ostoja je vrhunski menađer po charsijskim strukolozima

Ja serem po gomili ovnova koji su dovučeni u Halu samo da bi se opravdalo Zvezdino dovođenje publike. A Ostoji i onom ko ga je tu postavio mogu samo da poželim sve najgore.

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam na preskoke da ispratim, dobra utakmica u smislu neizvesnosti, ne mnogo po kvalitetu. 

 

Ali Zagor sa one 2 trojke ❤️ i... pa to je jedino sto je uradio 🙂

 

Mika opet na nekom ocekivanom, dobrom nivou, iznenadio je pored Petruseva i Simonovica. Steta sto ne moze to konstantno iz sebe da izvlaci. I Stepanovic zanimljiv sa svojih 15ak minuta (bolji nego Borisa na drugoj strani). Njega i Miletica treba dobro istestirati i videti ima li tu materijala za popunjavanje rostera. 

 

Novica indeks 15 a +/- najgori u timu -8. Jel on nastavlja i sledecu sezonu ili...? 

 

Link to comment
Share on other sites

Treba uzeti stepu miletu trifu gurnuti u halu baciti kljuc i celo leto da otezu jaja

Ali avaj nema ko

 

Ps nadam se da su cigani ispucali svoje gluposti bar za ovu godinu... sve sto oni zele da urade mi cemo morati

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo to. Zaista se nadam da ovog "siledziju" Zagorca necemo gledati i sledece sezone. Pa makar mu mi isplatili taj ugovor, samo da ne igra. Trifa kao ume sve, a ustvari ne zna nista. Momak ne moze Novaka da "nazida". Perkinsa necu ni da komentarisem vise. Onakve promasaje mi na terminu ne masimo. Nema tu puno materijala za sledecu sezonu. Ajd dajte nam tog trenera sto pre.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Posto klub ne brane ni oni kojima je sve dao, najbolje bi bilo staviti tacku na tu knjigu, zatvoriti je i to je to. Pri tome je Mega odrzala lekciju iz kosarke ovoj grupi gradjana sa druge strane koja zivi u Beogradu na vodi i lepo zaradjuje.

Link to comment
Share on other sites

Otpustiti sve skupe ugovore, sramota da trosimo pare poreskih obveznika na ovo.

Dobro je sto smo se makar vratili u Halu Sportova za pocetak.

Dovesti mladog trenera, krenuti od KSLa, staviti akcenat na mladje skole, pokusati da privucemo najmladje talente, gurati klince na teret rezultata, bolje da pravimo i klub tipa Mege, nego da ulupavamo milione evra nasih para na neke polovnjake. Cak mi je draze i da vidim mladje strance, kao ovi momci iz Mladosti, nego tamo neki prosecnjaci iz poljske lige. 

 Taman posto je bila korona, jos se publika nije vratila u fulu, da postanemo manje interesantni mandrilima, bolje 500 ljudi po tekmi koji ce stvarno hteti da vide KKP nego 5 frakcija na tribinama. 

 

Prohodnost do EL bice sve teza kako godine idu, postaje besmisleno da dizemo dugove da bismo se borili za Top15 kao Zvezda, ostavimo Covicu da radi faktoring i ostalo krpljenje dok ne presusi drzavna kasa ili ga Vucic ne pusti niz vodu.  

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

ne secam da su vise od jednom u istoriji pobedili komsije

Cela 3 puta. Poslednji put pre tacno 3 godine (bas na danasnji dan). 

 

 

 

Znas sta je zanimljivo? Da u poslednje 4 godine vas nisu ni jednom pobedili osim sada u polufinalu (i jednom u prijateljskoj).

 

Osim ovog sada u playoff-u dobili su vas jos jednom u KLS pre vise od 4 godine i 2x u ABA ligi u onoj raspad sezoni 2015/16 kad ste isto izvisili za playoff, imali vise poraza nego pobeda, a Mega bila 4 i kasnije igrala finale ABA lige. 

 

Dakle do ovog playoff-a su vas pobedili isti broj puta koliko i nas. 

 

Mozda sam prevideo neku utakmicu, ali i da jesam, nisam sigurno drasticno... 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...