Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

28 minutes ago, jedibojan said:

Dreksel - 5 minuta, u utakmici bez paige-a i rezervnog pleja... Tesko da je on ozbiljna opcija.

 

Polomio dva prsta na šaci izgleda...

Baš bez veze, tako sam se radovao što će dobiti šansu.

Ne bih ga tek tako otpisivao.

Edited by uvrnuto
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites




Jare - ako ga stvarno damo trinkiju navukli smo jos godinu dana juju-a na klub. (Jebi se ostoja)

Kao da se mi tu nesto pitamo. Koliko god mu damo oni mogu da mu daju vise i plus bi igrao jaca takmicenja. Jedino sto mi mozemo da mu ponudimo jeste mozda kapitenska traka (ako se Gagi ne vrati), sigurne minute i neki rastuci ugovor.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uvrnuto said:

 

Polomio dva prsta na šaci izgleda...

Baš bez veze, tako sam se radovao što će dobiti šansu.

Ne bih ga tek tako otpisivao.

To onda menja stvari. Nisam gledao od pocetka, a komentator nista nije spominjao

14 minutes ago, Alek The Great said:


 


Kao da se mi tu nesto pitamo. Koliko god mu damo oni mogu da mu daju vise i plus bi igrao jaca takmicenja. Jedino sto mi mozemo da mu ponudimo jeste mozda kapitenska traka (ako se Gagi ne vrati), sigurne minute i neki rastuci ugovor.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Neka ga ubede da ce proci kao brat Tepara ako prerano ode 🙂

 

Inace, da ne budem pogresno shvacen:

za Simanica se zajebavam, za Vladu Jovanovica sam smrtno ozbiljan 🙂

Link to comment
Share on other sites

Moj wet dream: Leo je izredjao najjace evropske ekipe i finansijski se obezbedio. Ispao je iz 12 u Barsi . Dolazi u voljeni klub na godinu dana da nabije statse i samopouzdanje i posle potpisuje jak ugovor sa nekom tier 2 EL ekipom.

 

Realnost: zalizani ga uvaljuje Atamanu umesto Vase 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:
38 minutes ago, Kosta said:
Jedva cekam vas prelazni rok, sudeci po Ostojinim najavama, vracate se mladim snagama. Bit ce to dobra ekipica.

Ko po tebi obavlja bolji posao, Ostoja ili Nebojša?

I kakvo je generalno misljenje u kosarkaskoj carsiji po ovom pitanju?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:

Opšte mesto.

Ubaci malo stručnosti u izveštaj

 

Pa ono, mlade snage plus jeftini ali dobri stranci. Svojevrsni reset. Moze da bude fina pricha. Shteta za Dreksela.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo trazenje licence. Nismo mi ko neki da ga vucemo za rukav za ABECEDA licence, a u ECA evro takmicenjima pravimo ispod-prosecne rezultate. Najblaze receno.

 

 

 

 

Nismo je dobili ni kada smo bili redovan ucesnik plejofa EL. Necemo ni sada.

Link to comment
Share on other sites

Načuo sam danas iz pouzdanog izvora da je mali Kamenjaš iz Sparsa potpisao za Partizan. Ima tu materijala, jako dobar igrač.
Što bi reko čarjišaš iz Strahinjića Bana - dobili smo novu debit karticu i pin code za bankomat - rasipanje državnih sredstava počinje
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, Liska Manjina said:
Načuo sam danas iz pouzdanog izvora da je mali Kamenjaš iz Sparsa potpisao za Partizan. Ima tu materijala, jako dobar igrač.

Što bi reko čarjišaš iz Strahinjića Bana - dobili smo novu debit karticu i pin code za bankomat - rasipanje državnih sredstava počinje

Mijesas pojmove 'charshija' i 'Strahinjica bana', to su dvije razlicite stvari 😉

Dobra tekma, ne moze Mega u gostima da se dobije sa 2 poena najboljeg igraca.

Ali uvjeren sam da ulazite u finale.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mijesas pojmove 'charshija' i 'Strahinjica bana', to su dvije razlicite stvari [emoji6]
Dobra tekma, ne moze Mega u gostima da se dobije sa 2 poena najboljeg igraca.
Ali uvjeren sam da ulazite u finale.
Aj reši mi oko čaršije i silikonske doline, živ nisam...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...