Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

5 hours ago, vlaDixXx said:

Slican tip igraca kao Simanic,

Dusan Beslac(1998,205cm)najbolji igrac Vojvodine i Kls lige, hteo je sad Ostoja da ga dovede ali Vojvodina trazi obestecenje

 

Kad smo kog tih domaćih talenata, šta se dešava sa onim Milošem Glišićem, krilo koje valjda nije htelo da potpiše sa Partizanom. Bio u Dinamiku.

5 hours ago, vlaDixXx said:

 

 

Edited by Hugo Punch
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Centar Partizana NIS, Vil Mozli se uz dozvolu kluba nalazi na putu za Ameriku. Nakon što je saznao da mu je otac teško bolestan, centar crno-belih je od kluba zatražio dozvolu da se vrati u domovinu. 

Partizan je u teškim trenucima stao uz svog igrača i za kratko vreme mu organizovao odlazak. Ovim putem, klub i javno želi da pruži podršku porodici Mozli. 

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 6
Link to comment
Share on other sites

image.png.6039b1dcb55bbb5159a64092ec4ad24f.png

 

 

Quote

Partizan NIS je pred početak Superlige Srbije vratio u svoje redove Dušana Miletića i Treja Dreksela, a timu se priključio i doskorašnji igrač Slobode iz Užica, Aleksa Stepanović. 

 

Edited by Cooper
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luchifer89 said:

Odlučilo smo najzad da pobedimo Borac tako što ćemo vratiti Miletića - bravo Ostoyah

 

A treba oslabiti i Mladost 😉

 

 

Steta samo sto Jakovljevicu niko nije objasnio da je Trej igrac Partizana, pa se blamirao u nedavnom intervjuu:

Quote

Morali smo posebno da istaknemo Treja Dreksela, najboljeg igrača Mladosti MaxBet. Igrača koga mnogi sele u Partizan. Ipak, Jakovljević nam je razjasnio sve dileme.

– On je igrač Mladosti. Mi sa Partizanom imamo tehničku saradnju, koja dobro funkcioniše, ali nismo filijala. Mladost ima upravu, predsednika, organe. U našim redovima Partizanovi igrači su Barna i Tanaksović – rekao je Jakvoljević, a potom nastavio o Drekselu:

– Igrač je za velike domete. On je Amerikanac nemačkog mentaliteta. Uver radi, najbolji je igrač, a najviše gine na treningu. Pokazao je kvalitet, oborio je nekoliko rekorda u domaćoj ligi, mislim da mu je mesto u većoj ligi. Da li će to biti u Partizanu ili negde drugde, videćemo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Dobar potez, taman da vidimo momke na delu.

Bukvalno ovo sam pomislio, pogotovo za Treja. Idealna prilika da se vidi da li da se racuna na njega sledece sezone ili nije jos dorastao tome. 


Ja mislim da jeste. Ne samo statsi, pogledao sam i neki highlights. Jedinu manu koju mu vidim su izgubljene lopte, mozda bi mogao i malo bolji sut za 3p da ima, ali inace puni sve kolone. Vrlo je skocan. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Osim naravno ako neko pametan ne odluči da oni to što znaju, treba da pokažu za 5 min na terenu.

 

 

 

Ovo i mene brine. Ipak, nadam se da su dovedeni bas u ovom trenu kako bi se maximalno proverili. Trenutak je idealan, takmicarski ritam, ali bez pritiska rezultata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Cooper said:

Sportando javlja da smo poslali ponudu Jordan Floydu, jednom od najboljih igraca italijanse druge divizije istok.

 

 

Recite Ostoji da se ne radi o Jordanu Lloydu, već Jordanu Floydu. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Prekucaće, nije frka.

 

Na stranu ime... 🙂 

A na stranu i iz koje lige dolazi... 😄 

 

Ali lik je prilicno dobar. Barem po statsima i highlightsima. Uzima puno suteva (sto je ok s obzirom da skoro i ne izlazi iz igre) ali dosta i pogadja, a ima i preko 5 asistencija. Deluje da ima jako dobar BBIQ.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Kooineeperk said:

Ali lik je prilicno dobar. Barem po statsima i highlightsima. Uzima puno suteva (sto je ok s obzirom da skoro i ne izlazi iz igre) ali dosta i pogadja, a ima i preko 5 asistencija. Deluje da ima jako dobar BBIQ.

 

Po statsima i hajlajstima iz italijanske druge lige, u kojoj inače igra 30 ekipa, a u kojoj se njegova ekipa borila za opstanak? :lol_2:

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

 

Po statsima i hajlajstima iz italijanske druge lige, u kojoj inače igra 30 ekipa, a u kojoj se njegova ekipa borila za opstanak? :lol_2:

 

Ako neko ima znanja o italijanskim ligama onda je to Savic. A opste je poznato da se u tim ligama moze ubosti dobar igrac.

 

Ali ok, ako je vama bolje da trazite igrace u Poljskoj, nemam nista protiv...  🍻

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ako neko ima znanja o italijanskim ligama onda je to Savic. A opste je poznato da se u tim ligama moze ubosti dobar igrac.

 

Ali ok, ako je vama bolje da trazite igrace u Poljskoj, nemam nista protiv...  🍻

 

Sjajan izbor donji dom poljske lige, ili borba za opstanak druge italijanske. Krka da nam pozavidi na izboru stranaca.

 

Ali ok, nije ovo loše, da ti odmah stave do znanja koje su ambicije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi ovako, jedino sto bi mene ovde brinulo na vasem mestu jeste da su najavljeni domaci igraci a dovodi se neki, aj neka bude i osrednji stranac (mada ja mislim da je bas daleko bolji od Perkinsa). I tu lezi problem, ako ces manje stranih (kako je Ostoja najavio) onda moraju biti bolji. Ako nema domacih onda ti trebaju i ovakvi stranci, jos uvek neafirmisani na top nivou, jer ne mozes da imas 5-6 legit EC/EL stranaca.

 

Inace mislio sam da je mladji lik ali sad vidim da ima 24 godine. Nije bas neki zalog za buducnost. Kao sto se svojevremeno dovodilo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...