Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

7 hours ago, Ne sam Safete said:

Jbg trener je bio prioritet od početka sezone, pa sada Matovic drži lekcije tim istim prioritetima

:thumbsup:

 

Iskreno ne znam sta reci

Ja mislim da oni nemaju pojma sta rade, bukvalno ono evo kao nesto radimo tu smo a ustvari samo cekaju prvi u mesecu da im legne plata i to je to

Ja bi cak mozda i ostavio matovica i onako dok ovi jasu drzavu nama ce kup koraca biti jedino sto mozemo da uzmemo u ruke

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

“Ne brini, što ćutim i samo se smeškam, što slušam Stone Roses i čitam tog Fulgama. Već 29 godina, zahvaljujući njima ‘verujem da je mašta jača od znanja, mit moćniji od istorije, snovi od činjenica i da nada uvek pobedi iskustvo… I verujem da je ljubav jača od smrti, a Partizan je ljubav’. Sve je u redu, samo opet sanjam Istanbul.”

https://www.nedeljnik.rs/o-nadi-koja-ipak-ne-umire-i-sreci-koju-do-saleta-nisu-upoznali-29-godina-kasnije/

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Aktivira se bonus za Bogdana ako postiže više od 20 poena mesec dana za redom, NBA i onaj ćelavi vanzemaljac nam šalje 2000000 zelembaća, potpisujemo Petruševa, Luča prepoznaje momenat i dolazi da bude kapiten, Žofri se naloži i vrati se i on da bude zamenik kapitena, Vesić nam pravi halu i trenažni centar. Ostoja na konju dolazi na predstavljanje tima na Kališu i u čezama dolazi najveći ljubitelj konja među igračima i potpisuje doživotni ugovor za 200 kila zobi i 100 bala prvoklasne deteline lucerke.

  • Like 9
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...