Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Izbambergovase nas gani.

Dok nam se najbolji igrac nije povredio, kontrolisali su rezultat. Posle toga - totalno rasulo.

Utisci:

Nikola Radovanovic - danas bas nije imao dan. Hustle igrac, a takvi su uvek dobrodosli in my book. Treba ga isforsirati vec u kls. Problem je sto definitivno igra krilo, cak i za svoje godiste, a na toj poziciji imamo Trifu, Dreksela i spominje se Todorovic (nadam se da je prica sa Radetom i Dangom vec arhivirana).

Djordjije Jovanovic - definitivno najveci talenat generacije. Bek suter sa odlicnim fizickim predispozicijama. I on je vec zreo za prvi tim.

Petrovic Mihailo - undersized plej koji bi mogao u seniore nekog nizeg ranga (mladost). Bojim se da sa ovom visinom nema sta da trazi na ABA nivou. Nadam se da povreda nije teze prirode.

 

Od ostalih nisam primetio nikog vrednog pomena...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jedibojan said:

Od ostalih nisam primetio nikog vrednog pomena...

 

 

Sve isto je i u "mojoj beleznici". Dodao bih jos ovog Srdjana Popovica - po onom sto je na ovom turniru pokazao ima i sut i asistenciju u rukama. 

 

Steta sto su 2 od 3 vodeca igraca povredjena/rovita + umor jer ste kasnije igrali sa Makabijem i to produzetak, pa nije bas bio ocekivani odnos snaga. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vazno da je prostor dobio Stankovic koji je 2005 godiste, koji je dobar ali daleko da je toliko dominantan da bi igrao za Juniore. Ali tatica se ocigledno ne zadovoljava sto ima glavnu rec u kadetima nego sad i u juniorima, ali su Milijasevica najurili kao netalentovanog.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bole Tyson said:

Vazno da je prostor dobio Stankovic koji je 2005 godiste, koji je dobar ali daleko da je toliko dominantan da bi igrao za Juniore. Ali tatica se ocigledno ne zadovoljava sto ima glavnu rec u kadetima nego sad i u juniorima, ali su Milijasevica najurili kao netalentovanog.

A ko je tatica?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Referent said:

OrGaNiZaCiOnE PrOmEnE

 

Lik prozivao upravu na Tviteru za sve pare, ali ipak su pare pare.

Ovo je znak @SteveFrancis#3 da otvori tviter i pokaže svoje znanje kako evropskih tako i vanevropskih liga, što je neminovnost u košarci u poslednje dve, ako ne i tri decenije.

Iskreno, meni deluje da je na ovim prostorima skauting na toliko slabim granama da svako ko iole prati NCAA moze pomoci, da ne pricam o nekom studioznijem pracenju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Iskreno, meni deluje da je na ovim prostorima skauting na toliko slabim granama da svako ko iole prati NCAA moze pomoci, da ne pricam o nekom studioznijem pracenju.

Ja ga pamtim da je uvek imao neke jeftinije i mlade igrače koji bi bili dobri za KKP, a ne neka pojačanja ili oslabljenja koje je Lončar i ekipa potpisala. Sećam se da je Duletov fan, krvava kolena i borba, bre i da je sa nekim igračem opasno fulao. No, videćemo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...