Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

24 minutes ago, Alek The Great said:


 

 


Cek, cek. Prvo mi nabroj te igrace koji su skupi? Onda, otkud ti znas koliko je koji igrac placen? Koji je to trener bez imena kojeg pominjes?
Na kraju krajeva, Loncar je platio ceh, smenjen je. Iako mislim da nije tu nista kriv. Kako je to prosle sezone odradio dobar posao, a sad sa malim izmenama nije? Bukvalno je samo Volden otisao koji, budimo realni, nije bio nezamenjiv. Da li je trebalo da zadrzi Redinga, koji evo jos uvek nema klub? Da li je trebalo da zadrzi Mekadua, koji sad igra u japanskoj drugoj ligi? Mozda Bircu? Njegova najveca greska, a ujedno i greska predsednika, je ta sto su prethodnom treneru dozvolili da bude sve i svja. Ali da nije bilo tako, ne bi ni dosao. Nakon njegovog odlaska nije bilo plana B.

 

 

 

Hajde jos jednom da pokusam :  Smatram da je za vase neuspehe,  5 trenera u dve i pol godine , pun qr#c promenjenih igraca , igraca kako si sam napisao ili ne igraju nigde ili u drugoj japanskoj, igrača koji su nedostojni uloge koje imaju ( ili renomea Partizana , kako hoces) , davanja prevelikih ovlascenja Trinkiju ( ako ih je i bilo ), po najvise odgovoran Loncar , pa potom svi ostali.

 

Zbog cega nije imao plan B? Da li je imao dovoljno vremena da reaguje posle odlaska Trinkija? Jeste.

 

 

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Da li zaista moram da pisem da je, kada nemas sistem (a nasi klubovi ga nemaju), za stvaranje dobrog tima su potrebni novci. Nas budzet je manji za bar 30% u odnosu na sezonu iza nas. Ne moze niko da mi kaze da Loncar ne poznaje kosarku i da je isto bilo od presudnog znacaja za njegov neuspeh. I bzv je da pominjes grupno. Imenuj te skupe igrace i te osrednjeg/upitnog kvaliteta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:

Nije mi poznat Kostin opus van ove teme.
Svakako, neko ko poštuje Ostojin i Fićin rad spada u jednorog kategoriju

Na forumu pises, a nisi upoznat sa Kostinim radom....moderacija odma da ti oduzme 1000 plusica 😁

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kosta said:

Malo si se zeznuo, ja sam pro-Filip struja 😁

 

Mislis trolejbus struja? Bilo bi dobro kada bi trolejbusi saobracali samo na jednoj temi koja je otvorena za njih.

 

Partizan je najvise ubila odluka Bartomeua da se pretvaramo kao da se prosla sezona nije igrala. Budzet za proslu sezonu je bio medju najvecim u ovom veku i to bi se i nastavilo da se korona nije desila i da je Partizan (ocekivano) osvojio EC. Ove sezone bi Partizan kao clan EL imao najveci budzet u ABA ligi.

 

Nije ni ovaj tim los, ali da se ugura u 4 na konto publike i felericnih projekata KK COL i KK MOR. Samo da neki mecevi nisu glupo izgubljeni ili da je publika mogla da prisustvuje mecevima i to bi bila neka standardna Partizanova sezona - 3. ili 4. mesto, polufinale ABA lige, nesto vise tesko jer nema vise dobrog trenera.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Luchifer89 said:
20 hours ago, Kosta said:
Na forumu pises, a nisi upoznat sa Kostinim radom....moderacija odma da ti oduzme 1000 plusica emoji16.png

Ili doda

Za dodavanje moraš da odrecituješ Valterov proglas. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Ovaj brko sa podignutim peharom 41p.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nego, igramo li kakvu tekmu danas?

 

Lepo što je slika, ali da vidimo i malo akcije. Poslednjih pet minuta utakmice:

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo ekipu koja je bar duplo skuplja od nas. I ovo je bilo sve samo ne domacinsko sudjenje, a mi takvo ove sezone imamo premalo. Presudila je borba, a njena posledica je puno 2. i 3. napada. Na kraju smo i pogodili neke teske suteve.
Izvinjavam se kolegi forumasu ako sam ga uvredio na lajv temi, ali evo u gifu moze da sam vidi da nema veze sa koracima. Bas je lose sudjenje bilo, a prvi put gledali snimak u 36min.
Zna li neko sta je bilo sa Jankovicem? Ono mu je bila 4. licna, a otisao u svlacionicu. Mislim da je prso jer su mu svirali faul i da nije mogao da se iskontrolise pa otisao van terena.bf421fce5714df7d4c33cff12845b7ea.gif

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, realno *w said:

Pa i nisu, jedino što im fali Pulen. Odigrali smo baš finu utakmicu, imali dobar protok lopte, pogađali šuteve, sasvim pristojno u svim elementima.

U prvom poluvremenu ste jako lose branili liniju za 3p, Mornar je imao sve otvorene suteve. 

Ali sve u svemu dosta bolja utakmica za vas posle dugo vremena. Tim sa Mozlijem i bez nije isti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...