Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

5 minutes ago, Cooper said:

Pošto ne planiram da gledam režirano iživljavanje samo bih zamolio neku naivnu dušicu da oko pola 10 ostavi rezultat na topiku, čisto da vidim da li je i poslednji km pao.

A možda sutra ujutru uz kaficu i pročitam šta ste pisali šta vas je sve iznenadilo i razočaralo...

Aj brate sledeci put ih lozi na tati da ne djubre temu ovde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Alek The Great said:

Pa Pejdz je trazio da igra bez maske. Sta je problem? Treba izvestaj lekara? Snimak?

Ne treba naravno, ali ne treba ni da se žali na naslove koje je okačio...

Očigledno je hteo da predstavi da Page neće igrati, a ništa mu nije falilo, kao što naslovi u medijima kažu da će Zvezda igrati sa juniorima, koji su bili u timu ali nisu igrali...

Click byte i obmanjivanje konkurencije i jedno i drugo

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ce nam prvo "pojacanje" biti Dejan Todorovic. Ima rezona s obzirom da dolazi posle pauze zbog acl-a[emoji16], a i to sto mu je Savic menadzer. Neka prognoza posle operacije u septembru je bila da se vraca do kraja aprila. Jos je pod ugovorom sa Tenerife (mada ima +1), ali cenim da bi mu lakse bilo da se vraca u kls-u (pocinje 05.maja) i da mu oni nece praviti problem.
Taman da se vidi koliko je povreda uticala na njega i moze li se racunati za sledecu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alek The Great said:

Izgleda da ce nam prvo "pojacanje" biti Dejan Todorovic. Ima rezona s obzirom da dolazi posle pauze zbog acl-aemoji16.png, a i to sto mu je Savic menadzer. Neka prognoza posle operacije u septembru je bila da se vraca do kraja aprila. Jos je pod ugovorom sa Tenerife (mada ima +1), ali cenim da bi mu lakse bilo da se vraca u kls-u (pocinje 05.maja) i da mu oni nece praviti problem.
Taman da se vidi koliko je povreda uticala na njega i moze li se racunati za sledecu sezonu.

Todorovic je klasa iznad Radeta i Dange, ali mi ima smisla samo ako cemo se zahvaliti potonjim.

Na 3 od mladih su Trifa, Radovanovic, Tarlac i mitski Dreksel

Link to comment
Share on other sites

Zaista ne razumem hejt na Dangu. Kao rezervna trojka ima saasvim dovoljno kvaliteta za EC, cak mozda i za EL. Uz recimo Trifu bi bio idealan sidekick.

 

Neka cetvorica na 2 i 3: Jaramaz, Trifa, Todorovic, Danga bi bila sasvim ok. Cak i 5 igraca za tim mitskim Drekselom i dalje nije previse (pogotovo sto je pitanje hoce li Jare ostati).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jakob Aman said:

Ako je dolazak Todorovica znak da vise necemo gledati Zagorca, dižem i ruke noge. Svanulo bi mi.

I onog retarda Jankovica nek teraju u tri lepe.


Obično kuliram kad neko piše kako mi ne godi ili kako mislim da ne bi trebalo da se piše na forumu, ali ti mi dirneš neku žicu, neverovatno. Čak mi postaje i simpatično. 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uvrnuto said:


Obično kuliram kad neko piše kako mi ne godi ili kako mislim da ne bi trebalo da se piše na forumu, ali ti mi dirneš neku žicu, neverovatno. Čak mi postaje i simpatično. 😄 

Ne volim ni ja da lupam etikete ali jbg kad je u pitanju najgluplji centar u nas u jakoj konkurenciju u poslednjih 10ak godina.

Link to comment
Share on other sites

Imao si Bozu, Djoku, Besovica, Koprivicu, Kenana i sad ti smeta igrac koji je bio mvp lige i projektovan da bude 2-i, a moguce i 3-i centar tima. To sto je on sticajem okolnosti jedini zdrav nije nicija krivica, pogotovo ne njegova. On je covek napredovao kod nas, a u najgorem slucaju isti je. Ako uporedis tu njegovu sezonu iz Olimpije 2016/17 i proslu u Partizanu, a srazmerno minutazi koja je duplo manja, covek ima iste brojke, a slicne procente. Jos ako uzmes njegov +/- vidi se da je u Partizanu korisniji nego tada u Olimpiji.
Ni ova sezona mu nije nista drugacija, samo je malo u poslednjih par utakmica nabio minuta.
Znaci decko igra koliko moze i ume. Ja nisam takodje zadovoljan sto nam je on u ovom trenutku prvi centar i jos gore sto nemamo zamenu za njega. Ali tako je kako je.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da, da, kad bi to moglo tako. Imamo igrace pod ugovorom i za sledecu sezonu. Moja gruba procena da nam je tu "zarobljeno" celo milionce. Nijedan igrac nece raskinuti ugovor, a da pre toga nije sebi obezbedio novi (bolji). Pa i ako bude ono "sporazumno", znaj da ce mu deo novca sigurno biti isplacen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...